Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van külön öblítő a...

Miért van külön öblítő a fekete ruhákra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert a fekete ruhákon a normál öblítők fehér foltokat hagynak!!! (Tapasztalat!)

Sőt, én a fekete ruhákhoz (fekete ingek, farmerek, blézerek) külön fekete mosószert tartok, mert ezzel jobban megmarad a színük.

2011. júl. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fekete ruhák öblítőjében ecet van. Az konzerválja a színeket.
2011. júl. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Legyen min kaszálni a gyártóknak.Évtizedekig megvoltunk feketéhez való mosószer és öblítő nélkül, mégis fekete maradt a ruha.
2011. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igy van, utolso. Az emberek mindent be/megvesznek, mert olyan szep szinesek a polcon.
2011. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én húsz éve csak fekete ruhát hordok.

És még nem vettem fekete ruhához gyártott mosószert és öblítőt sem. Viszont mivel csak feketét hordok, kitalálható hogy kaptam már ajándékba. Semmivel sem jobb mint a color mosószernél a "black". És az öblítő meg már vicc. Amit írnak az igaza a gagyira hogy foltos lesz utána a ruha. De kérem szépen, az színesen is ott marad csak nem látszik, ami rosszabb! Mert nem egészséges az a "trutyi".

2011. júl. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ecet. Az fixálja a színt. Nem kell sok, kiszellőzik (biológiai erjesztésű, a "műanyag" rohadt büdös). (A fekete öblítő tényleg vicc:))

Ui.: Az én ruhatáram is fekete.

2017. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!