Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy fekete pulóverem kifakult....

Egy fekete pulóverem kifakult. Lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Egy drága fekete pulóverem csúnyán kifakult pedig kifordítva szárítgattuk óvtam tényleg.. de viselet közben legnagyobb "örömömre" kifakult.. és arra lennék kíváncsi, hogy esetleg vissza lehetne hozni a színét valamilyen módon. a válaszokat előre is köszönöm és a jó válaszokat nem felejtem el értékelni sem !
2011. szept. 1. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ruhafestek esetleg? ..termeszetesen fekete szinu:)
2011. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy milyen alapanyagból van: ha gyapjú vagy pamut, akkor a ruhafesték a megoldás, ha müszálas, akkor nem sokat tudsz tenni.
2011. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pamut ;) megpróbálom :D köszönöm a válaszokat . megy a pont.
2011. szept. 1. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
PAmut minden gond nélkül megy, figyelj rá, hogy a festés után legalább 3-4 órát áztasd erösen ecetes vizben (1 liter vizre 1 dl ecetsav), ez rögziti a szint és tartósabb lesz. A textiliparban is igy csinálják. (Ebben a szakmában dolgozom)
2011. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Király :) Mindenképpen megcsinálom és majd megírom milyen lett :D megy a pont.
2011. szept. 2. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2011. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És melyik ruha festéket ajánlod/ajánljátok ? :D
2011. szept. 2. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
A DM-ben van Simplicol (ha jól emlékszem a nevére, de legalább is valami hasonló), azzal már elég sok mindent festettem és nagyon jó, tartós szint ad, és nem is igazán fog, ha ecettel rögzited.
2011. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még ma megveszem :D
2011. szept. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!