Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csótányok! Valaki segítsen!...

Csótányok! Valaki segítsen! Valami gyors házi módszer, addíg amíg nem jönnek írtani?

Figyelt kérdés

Elég régi házban lakunk, az első emeleten. Ma reggel, ébredés után akartam nyitni a hálószoba erkélyt és egy hatalmas csótány volt beszorulva az ablak és keret közé. A párom nyírta ki, mert Én rettenetesen undorodom tőle. Az alattam-mellettem lévő néni, hát fogalmazzunk csak úgy, hogy nem szokott takarítani, rettenetes szagok áradnak ki a lakásából. A pisijét és mosdóvizét gyűjtögeti lavorban és azzal locsolja a virágokat a ház előtt. Ezért feltételezem, hogy tőle jöhetett. Most ver a víz, mert van egy két éves gyerekem(egy szobában alszunk) és nem szeretném, ha baja lenne.( Olvastam itt a GYK-n előbb 1-2 rémtörténetet)

A lakásunk tiszta, ráadásul a konyha és vizesblokk a lakás másik felén van, ott még soha nem találkoztam egy példánnyal sem. Tudom, hogy éjszaka jönnek elő.

Az a bajom, hogy most hogy szóljak a házgazdának, mégsem vádolhatok meg csak úgy senkit, hogy tőle jönnek?!

Nyilván szólok, csak azt sem szeretném, hogy :'óóóó, hát itt senki nem találkozott még 1 db csótánnyal sem', aztán még a végén az kerekedik ki a történetből, hogy tőlünk jönnek, pedig nálunk tényleg a padlóról lehet enni.

Ja és gondolom, ahol 1 van, ott több is van, nyilván nem csak elkóborolt...


2011. jún. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, aki rémtörténetekkel riogatja itt a népet, az csak szórakozásból teszi.

A csótány semmi kárt nem tesz a gyerekben.

Másodszor, házi módszer nem nagyon van, mert az viszont káros a gyerekekre.

Ha írtást kérsz, mindenképpen zseléset kérj és ne permetezőst. Aztán pedig rendszeresen újra kell kérni, úgy 3-4 havonta.

2011. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly jártunk ebben a "cipőben". Nálunk a leghatásosabb módszer a BioStop volt. Kis dobozkákat kellett összehajtani és 1 tablettát bele tenni. Valóban hatásos. Míg nem mennek irtani, addig azt próbáld meg. Mondjuk még a Raid csótányirtóval a sprayvel még rásegítettünk egy kicsit. De már másnap volt eredménye. Igaz az én cseppem akkor még csak 7 hónapos volt, tudtam koordinálni, hogy merre nem csúszhat-mászhat. Ez egy 2 éves gyerekkel egy kicsit neccesebb.
2011. jún. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mi is használtuk, tényleg jó volt, csak én is pont a gyerkőc miatt nem írtam, mert ők a legeldugottabb helyekről kiszedik és megpiszkálják. Persze Bio cucc, de az ember csak félti a gyerekét.
2011. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!