Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom a Domestos...

Lehet valami bajom a Domestos "gőztől"?

Figyelt kérdés
Vagy 2 órán keresztül a fürdőt takarítottam(ami elég kicsi és könnyen megszorul benne a levegő) Domestosszal,és most olyan mintha a gőzét a torkomban érezném,és a fejem egy ponton elkezdett fájni,de úgy mintha bevertem volna,tehát kívül,nem belül. Ez lehet attól? Lehet valami bajom?
2011. jún. 1. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Könnyű klórmérgezés lehet, friss levegő, aztán ha nem múlik, menj orvoshoz.
2011. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a tüneteid erre utalnak, beszipákoltál egy kicsit a fertőtlenítő anyagából... (klór) nyitott ablaknál vagy valami módon létrehozott levegőáramlat mellett érdemes vele dolgozni!
2011. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jártam már én is így: takarítás után legalább 1 órán keresztül még szagokat sem éreztem, csak a Domestost az orromban. Menj ki friss levegőre, ott helyrejössz.
2011. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

legközelebb maszkban domizz, és ha tudod, akkor nyisd ki a füri ablakát.


most pedig menj ki a levegőre, és szippants belőle nagyokat. hamarosan kitisztul a tüdőd.

2011. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb Domestos helyett ecettel takaríts. Olcsóbb,nem mérgező és hatásosabb is.
2011. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát csajok,én már voltam levegőn,vagy valami olyasmi,mert itt az előbb szakadt az eső,és most olyan fülledt a levegő,jobban esett volna,ha friss lett volna,de mindegy. Még egy kicsit érzem a torkomban,meg egy kicsit köhögöm,de remélem hamarosan kutya bajom! :)
2011. jún. 1. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
A maszkot felejtsd el, a klórgáz ellen a katonai gázálarc véd, de hát az mégiscsak durva lenne a fürdőszobához. És ha meglát benne a gyerek? Egy év múlva is üvöltve ébredne az éjszaka közepén! :)
2011. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minden domesztosos takaritás után hasonlókat éreztem mint te.Ezért váltottam flóraszeptre.Ugyan olyan jó és nincs annyira büdös.
2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy én is kidobom a francba,és lecserélem valami "ember barátabb" szerre! Köszi a válaszokat,ment a pacsi! :)
2011. jún. 2. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!