Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hypo vagy Domestos hatásosabb...

Hypo vagy Domestos hatásosabb a penészes fal kezelésére?

Figyelt kérdés
Hétvégén tudok venni valami egyéb szert, milyen márkát ajánlotok,ami bevált. Hőszigetelés,meg ilyeneket ne írjatok,nem megoldható.
2010. febr. 10. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Domestos, mert töményebb, sűrűbb, jobban lehet kenni. Én ecsettel szoktam! Vigyázz, ne hajolj nagyon közel ha nagyobb felületet kezelsz, mert káros gázai vannak! Ha egy kezelés után nem lesz tökéletes, száradás után meg lehet ismételni!
2010. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Semmilyen más szert nem ajánlaok, nekem a domestos jött be ilyen problémára! És mástól sem hallottam a penészírtókkal kapcsolatban semmi lenyűgözőt, szóval a legpénztárcakímélőbb a domestos.:)
2010. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb kombó: 1 rész Clorox + 2 rész víz, ez felspriccelve, néhány percig otthagyva, ronggyal letörölve...tuti hatás.
2010. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még azt megkérdezhetem,hogy milyen sűrű oldatot készítetek Domestossal? Mennyi vízbe mennyi domestos?
2010. febr. 10. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi Szavót használunk mostanában, és tényleg 15 perc alatt hat.
2010. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És az igaz,hogy a szivacsot,vagy ecsetet amivel végzem a penésztelenítést használat után ki kell dobni?
2010. febr. 10. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:

A "Cloroxos" hozzászóló vagyok. :)

Szavó: Mi is vettünk ilyet, elég drága, simán 1000 Ft felett van, és ha több helyen szeretnél penészteleníteni, egy dobozzal nem is elég, és ... hát nem tojtam be tőle, a Cloroxos keverék bőven tudja azt, amit a Szavó.


Persze te döntöd el :) Sok sikert a penésztelenítéshez.

2010. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szavó a legjobb erre problémára.Én is erre esküszöm.Nekem is csak ez vált be igazán.Bár az utó hatása elég terror mert iszonyatossan szúrós szaga van.Tömény hypó meg még valami.Szellőztetés nélkül elviselhetetlen.Illetve kell hozzá védő szemüveg is ha mondjuk a plafont vagy annak sarkaira akarod fújni.
2010. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sziasztok! hogyha tényleg hatalmas felületen penészes és nagyon durva, melyiket ajánlanátok? 1 üveg Szavó kis mennyiségű és drága, nem? a Domestosos víz jó,
2010. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a szavót tudom ajánlani, most akciós a Reál boltokban 1039ft.
2010. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!