Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elöltős mosógép kérdés?

Elöltős mosógép kérdés?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom megnézni, hogy a dobon kivűlre került-e valami? A szivattyúnál minden oké, megnéztem. Furcsa "recsegő" hangot ad ki néha centri közben. Van valakinek tippje?
2011. jún. 6. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen! én ezért fogadtam meg , hogy soha többet elöltöltős mosógépet ugyanis a dob és a gumi között van egy kis rés és az emberek nem gondolnák hogy azon ki mehet valami én nem hittem a szememnek egyszer pénzérmék mentek le azt hittem valameik rosszakaró barátnőm csinálta és kb 2 hete mostam meg takaritottam és a kádba volt fém lefolyószűrőm és mikor odaértem a kád sikáláshoz rájöttem hoppá ez nincs meg utána elkezdte az első öblitésnél a centrifugálást és vol 1 hangja és nem vágtam le hogy miért majd a végén már olyan hangja volt leállitottam kiszedtem a ruhákat a dobon keresztül világitottam zseblámpával és kukkoltam és meglett a tettes >lefolyószűrő>összefogtam a ruhákkal megsértette egy kicsit a mosógép üstjét és ugy tudtam kiszedni hogy a fűtőszálat kiszereltem és egy kicsit belefurodott a müanyag üstbe nem mélyen de látszik kb ennyi
2011. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki kell üríteni a zsebeket mosás előtt, ez a titka.

Amúgy a felültöltősben is be tud ám esni a dob mellé ez+az, anyukámnak sikerült oda ejteni egy-két zoknit.

Kérdező: mosógépszerelőt szerezz szerintem, ha nem értesz a szétszedéséhez.

2011. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen átszoktam nézni, de sajnos előfordulhat, hogy mégis bennemarad. Felültöltősöm is volt, tudom, hogy ott is ki tud menni bármi apróbb dolog. De azt tudtam hogyan kell megoldani. Annak a belsejében lévő műanyagot kellett lepattintani, de ennél nem tudom sehogy sem leszedni, hogy a dobon kivűlre lássak lyukakon. Gondoltam hátha másnak is akadt ilyen problémája, és megkérdezem, hogy mik a tapasztalatok..
2011. jún. 6. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ezt mondtam a felültöltősből ki lehet szedni könnyen míg az ablakosnál szét kell berháni a fűtőszálnál
2011. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!