Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szereted a szobádat? Mekkora?...

Szereted a szobádat? Mekkora? Hogy van berendezve?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szeretem !4*5 méteres!Alul fehér nemesvakolat lábazat van, felette pipacspiros a festés!Fehér földig érő függönyeim vannak.Nem sok minden van benne, nem szeretem a zsúfoltságot4Egy óriás körfranciaágy, egy lcd tv házimozi, virágtartó, és egy kis asztalka!

A képen még nem volt teljesen kész4A hungarocell hiányzott a fehér, és a piros közül, és a régi franciaágyam volt!

[link]

2010. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4*4 méteres, tetőtéri lakás, és van benne egy beugró fal. Nagyon szeretem, mert ez az első szoba, amit úgy alakíthattam, ahogy én szeretném. Bézs színűek a falak, a függöny és a sötétítő. Pirosas a parkett és a bútrok. Van egy szimpla ágy, egy beépített szekrény, egy álló polcsorozat amit kedvem szerint alakíthatok, egy pipereasztal (régi francia bútor típusú) és egy tévéasztal természetesen tv-vel. A szőnyegek szintén bézs színűek.
2010. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!