Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy bedugtam...

Mi lehet az oka, hogy bedugtam egyik konnektorba egy elosztót és utána a konnektorból és a mellette lévő konnektorban is pár percre elment az áram aztán visszajött?

Figyelt kérdés
Kétszer is megcsinálta egymás után
2011. jún. 10. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
zárlatos az elosztó...
2011. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt sejtem, de amit nem értek, hogy mi az hogy magától átmenetileg kimarad az áram két konnektorból is aztán pár perc és visszajött
2011. jún. 10. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elosztónak semmi baja, ha zárlatos lenne leverné az automatát.

Valószínüleg érintkezési hibás a konnektor amibe bedugtad.

Nem érinkezik a vezeték benne vagy épp hogy csak nincs megszakadva és mikor megmozdul egy pillanatra szakadás jön létre.A másik konnektor pedig erre van rákötve ezért abban is megszünik az áram.

Mindenképp vizsgáltasd meg szakemberrel mert ez tipikus tűzveszély, ha villamos vezeték nem érintkezik megfelelően melegedni kezd, átforrósítja a szigetelést és a dugaljat ami végül kigyullad és ha ez pont akkor történik mikor nem vagy otthon nagy galiba lehet belőle!

Egy vill.szer jótanácsa!

2011. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!