Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Földszinti panel-lakók!...

Földszinti panel-lakók! Nálatok mennyi a havi gázszámla?

Figyelt kérdés

Szigetelés szerint is kérdezem , és városon belüli és kijjebbi fekvés szerint is...

Szóval mindenkié érdekel!

Köszi


2011. okt. 9. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:

...ja és négyzetméter szerint is...

Köszi

2011. okt. 9. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Panelban a gáz átalánydíjas..
2011. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú de okos vagy! Arra lennék kíváncsi hogy hol mennyi; basszus 3.éve vagyok bérlő, gondolod nem tudom mit kérdeztem?
2011. okt. 10. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Na akkor valaki adjon értelmes választ.
2011. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi jelentősége van a földszintnek???
2011. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem vagyunk körülvéve olyan lakásokkal, amit fűtenek...(se alulról, se oldalról)

Ezért érdekelne, hogy máshol is 20.000.- körül van, vagy csak itt...

És szeretnénk elmenni innen, de amilyen albikat találtunk, vagy kertes ház, vagy ugyanúgy földszinti, és esetleg megérné-e...

(megjegyzem 1 szobát fűtünk, és így ennyi...)

2011. okt. 10. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Panelben nem gázzal fűtenek. A gázátalány a gáztűzhelyre vonatkozik. A távfűtés télen 15-30 ezer között van, lakásmérettől függően. Csak a szabályozóval felszerelt lakásokban lehet különbség a lakás fekvése szerint.
2011. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg nem tudod, mit kérdeztél...
2011. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%
azta, tenyleg vannak ENNYIRE fogalomnelkuli emberek? nemelyeket szerintem gyamsag ala kellene helyezni, annyira sik butak es gyakorlatiatlanok az onallo elethez :O hogy nem ment be neki 3 ev alatt a lakasaban levo futesi rendszer mukodesi elve? hogy? dobbenet
2015. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!