Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakik valaki közületek olyan...

Lakik valaki közületek olyan településen amin keresztül megy a megye határ?

Figyelt kérdés
Nem két összenőtt településre gondolok.
2011. jún. 18. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Azt ugye érzed, hogy kis gond van a kérdéssel?


A megyehatárok pont azért olyan cikkcakkosak, mert mindig két település, és a hozzájuk tartozó területek között hűzódik!

2011. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mo.-n még ugyan nem, de külföldön már találkoztam nem egy ilyen településsel, ezért raktam fel a kérdést, hogy itt van -e ilyen, mert ugye a megyehatárokat nem most húzták ( a legutóbbi igazítás is a 90-es években volt) azt meg nem értem minek kell kötekedni.....
2011. jún. 19. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt nem létezhet ilyen. Településátcsatolás, városrészátadás is csak helyi népaszavazással és egy jó bonyolult procedúrával lehet.
2011. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy értelmes, hasznos válasz volt!
2011. jún. 20. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

"ezért raktam fel a kérdést, hogy itt van -e ilyen, mert ugye a megyehatárokat nem most húzták"


A település nem terjeszkedhet túl a saját területén, és még a termőföldek építési övezetbe bevonásához is a megyei kormányhivatal engedélye szülséges!

Ezért tökmindegy, hogy mikor húzták a megyehatárokat!


Te kis sértődős!

:)

2011. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Orfaluban, Magyarország délnyugati csücskében jártam a minap, az utcán végighaladva Szlovéniába sétál át az ember. A térerő nagyon gyenge volt, ha a szobában kicsit magasabban tartottam kezemben a mobilomat, akkor egyből Szlovénia jelentkezett. Gyönyörű kirándulóhely!
2011. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!