Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítség kellene cipőjavításba...

Segítség kellene cipőjavításban. Van itt közületek cipész?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem egy cipőt, imádom, olyan, mintha felhőkön lépkednék, a felső része kívül-belül bőr, és a felsőrésze hibátlan állapotban van. Viszont szétmorzsolódott a belső talpbetéte, ami a bőr talpbetét alatt olyan, mint a polifoam, alatta pedig egy szivacs szerű anyag volt. A cipő talpa belülről üreges, és keresztben hullámos. Vettem olyan talpbetétet, ami alul gumiszerű, a teteje textil, de 1 nap alatt szétették az üreges talp "rácsai". Milyen talpbetétet vegyek, ami bírja a strapát? Egyáltalán létezik olyan, aminek az egyik fele nem gumiszerű?
2011. szept. 24. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cipész, de erre a problémára nem talpbetét kell, hanem egy új belső talp, ez egyértelmű. Vidd el cipészhez, ő megcsinálja neked, aztán arra tehetsz talpbetétet, ha akarsz.
2011. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlenül, hogy az milyen anyagból van? Valami sos megoldás kell, mert csak ez az egy cipőm van... vagyis nem tudom otthagyni...
2011. szept. 24. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. de figyi, még nincs hideg, vegyél valami kínai tornacipőt, pár napot ki lehet húzni benne. árban meg ugyanott vagy.
2011. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!