Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a mosógép?...

Miért csinálja ezt a mosógép? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés
Van nálunk egy mosógép amit 4-5 hete vettünk. És egy idő után világítani kezd az összes gombja és azt írja ki hogy, F12. Miért? A szerelőket kihívtuk de nem csináltak semmit megnézték és elmentek!
2011. jún. 22. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontos tipus kellene. A gépkönyvben benne kellen lenni a hibakódnak.
2011. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

[link]

Lehet, hogy itt a hiba magyarázata. Fűtőbetét hiba.

Ja és még nem tudom a tipust, csak rákerestem gogliban "whirlpool hibakódok".

2011. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hívd vissza a márkaszervízt! Mondd, hogy a szerelők kint voltak, nem csináltak és nem mondtak semmit. Kéred-követeled, hogy valaki "hozzáértő" menjen ki és csinálja meg, vagy adjanak helyette egy másik készüléket! Nehogy kifuss a "cserekészülék jogosultság" idejéből!!!

Ha nem mozdulnak, hívd a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséget!

Ezt egyébként a márka-szervíznek is megmondhatod: ha érdemben nem intézkednek, feljelented őket!

Jogod van egy működőképes géphez!

2011. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csereidőszakból már kifutottak, az ugyanis 3 munkanap, kicseréltetni akkor lehet, ha a szerviz javíthatatlannak ítéli. Be lehet vizsgáltatni más szervizzel is vita esetén de azt a szakvéleményt a márkaszerviz nem köteles elfogadni. Ez a probléma gyakori vagy csak egyszer jelenetkezett, mert ha csak egyszer fordult elő akkor nem kell vele foglalkozni sajnos sok új gépnél előfordul pillanatnyi "üzemzavar", anélkül, hogy komoly hiba lenne a háttérben, ezt műszaki eladóként mondom.
2011. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 válaszoló a márkája INDEZIT
2011. jún. 22. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem a tiédet meg lehet menteni nekem 25 ezerér csinálták volna meg + a kiszállás
2011. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!