Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Takarítás-kérdés! Melyik...

Takarítás-kérdés! Melyik típusba tartozol?

Figyelt kérdés
Gyorsan takarítasz, viszont kevésbé alaposan, vagy lassan, alaposan, de hosszabb idő alatt?
2011. jún. 24. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
lassan,alaposan hosszabb idő alatt. :) inkább legyen nagy takarítás hetente 1x mint naponta lássam h milyen kosz van,és mindenhol van valami piszok :)
2011. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gyorsan, de alaposan

2 naponta gyors felporszívózok, utána feltörlök, kb 1 óra az egész ház

de pl konyhába mindig mindent letörlök használat után, pl a pultokat, azzal nincs gond

2011. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyorsan és nagyjából alaposan. kb. fél óra alatt megvan a lakás. Minden nap takarítok szinte, nem keletkezik akkora kosz hogy fél óránál többet kelljen erre pazarolni. Cak porszívózni kell, mosogatni, ezt azt elpakolni meg hetente 1x felmosni aztán ennyi. A nagyobb dolgokat pedig a takarítónő megcsinálja.
2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gyorsan a lényeget:D-21-L

párom gyorsan minden áldott nap mindent alaposan 22-F

2011. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan és alaposan. Gyakorlat teszi a mestert, mikor kezdtem, akkor még lassú és alapos voltam, ma már a töredéke idő elég ugyanolyan eredmény eléréséhez, mint néhány éve.

Bár ebben benne van az is, hogy a lakás berendezésekor szempont volt a könnyű takaríthatóság, nincsenek nyitott polcok, csak amin a könyvek vannak, nincs olyan poharunk, amibe nem fér bele kényelmesen a kezem, nincs olyan szőnyegünk, ami nem fér bele a mosógépbe, stb. A konyhában is szinte mindent a szekrényben tárolok és/vagy a dobozában. Így nem koszolódnak a holmik.

2011. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vannak dolgok, amiken szeretek néha pötsölni. engem megnyugtat a takarítás és a rendrakás bizonyos helyzetekben, pláne, ha a fejemben nincs rend. olyankor rosszabb vagyok mint egy bespurizott takarítónő :D


ha mondjuk jön valami illusztris vendég, és nincs sok időm, akkor a lényeget megcsinálom, a nagyját meg behányom a szekrénybe, h ínséges időkben legyen mivel lenyugtatni magam :)

2011. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyorsan és alaposan minden nap
2011. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megosztva. Pl. ha a mi lakásunk a soros a lépcsőház-felmosásnál, akkor amíg én felmosok, addig a párom kitakarít a lakásban. Én mosni szeretek és vasalni, a párom pedig mosogatni és porszívózni. Ő nem szeret ablakot pucolni, én megcsinálom, ha kell, én nem szeretek port törölni, ő megcsinálja. Ennyi.
2011. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!