Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen az élet Bátán?

Milyen az élet Bátán?

Figyelt kérdés
Július végén költözök Bátára,és kíváncsi vagyok az ott lakók véleményére! Mi a jó,és rossz oldala? Milyenek ott az emberek,egyszóval mindenre (ami Bátával kapcsolatos) kíváncsian várom a választ! :)
2011. júl. 7. 18:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Eddig azzal vigasztaltam magam,hogy lesz 1 saját kutyám,és sokat sétálok vele,meg majd szervezek kertipartykat... de úgy látom, ezekre semmi esély :S
2011. júl. 7. 20:12
 12/23 anonim válasza:
Meg simán tarthatsz kerti partykat, csak sétáltatásnál jobb ha elkerülöd a romákat, habár állítolag félnek a kutyáktól, de nem vagyok biztos benne, hogy ennyi elég ellenük.
2011. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De ha nincsenek barátságos emberek kikkel tartsam? Nem hinném,hogy a kutyámtól félni fognak.. közepes méretű lesz,de túl barátságos fajta :)
2011. júl. 7. 20:18
 14/23 anonim válasza:
Annak ellenére, hogy sok roma él ott, még sok rendes és normális ember is lakik Bátán.
2011. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Végree valami pozitív. Te is ott laksz?
2011. júl. 7. 20:24
 16/23 anonim válasza:
Igen, már 6 éve.
2011. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok bátai, de Bátaszéken jártam többször átutazóban. Gondolom nagy különbség nem lehet. Nekem nincs rossz benyomásom a környékről, feltéve ha szereted a nyugis falusi életet. Az emberek is egész normálisnak tűntek. Busszal is jártam arrafelé. Bátaszéken sok egyetemista száll föl, akik Pécsre, vagy az ellenkező irányba Szegedre járnak vasárnap és péntekenként.

Kisebbségieket nem nagyon láttam, de beljebb Bátán lehet hogy vannak.

Szóval szerintem az átlagnál nem rosszabb hely. De én el nem tudnám képzelni, hogy ott éljek, mivel még Budapest se elég nagy ahhoz, hogy a szakmámban munkát találjak.

2011. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha emailben elküldöm az msn címem felveszel? Szeretnék barátokat,ismerősöket találni,keresni ott.
2011. júl. 7. 20:27
 19/23 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést 20:25nek szántam
2011. júl. 7. 20:33
 20/23 anonim ***** válasza:
Bátáról be tudsz kerekezni Bátaszékre, igazi lokálpatrióta "kisváros" (szerintem inkább falu), mindenesetre barátságos emberek lakják. Az én nagyikám ott élt valamikor. Nekem kellemes élményeim vannak Bátaszékről. Munkalehetőség ott sincs manapság, a baromfi-feldolgozó és a téglagyár vajon működik-e még? Miért költözöl Bátára?
2011. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!