Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Garázs építés mennyibe kerül?

Garázs építés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Egy nagy tárolóval egybekötött, kb. 60 négyzetméteres épület, nem hőszigetelt, bent csak villany kell (víz, gáz, fűtés nem) mennyiből jön ki a legolcsóbban?

És miből (tégla, ytong, fa, zsalutégla)?


2011. júl. 9. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy 1 millióból kijön, de lehet h 700.000ből is.
2011. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt belekezdesz, kérjél rá építési engedélyt a Polgármesteri Hivataltól. Én tavaly elkezdtem garázst építeni falun, beköszönt a polgármester a kapun, pont akkor betonoztuk az alapot. Másnap már jöttek is a hivataltól, hogy megnézzék az engedélyt. Nem volt. Így 1 hetem volt feltörni a betont és eltüntetni az alapot. Még ellenőrizték is. Mondjuk ez kis falun volt. Utána kértem engedélyt, természetesen nem kaptam. Valami tűzvédelmi dologra hivatkoztak. Amúgy minden drága.
2011. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!