Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csak bejelentkezéssel fogadunk...

Csak bejelentkezéssel fogadunk vendégeket. Te hogy gondolod?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerős aki csak úgy beállít és a reakciónkból, célzásainkból sem esett le neki hogy nem ártana ha már indulna.
2011. júl. 9. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyiltan megmondanám, hogy ha el akar jönni, elötte hivjon fel, mert most - amikor váratlanul beállit - más programotok van, nem értek rá vele foglalkozni.


Nem kell finomkodni, ma már mindenkinek van telefonja, egy hivás böven belefér. Mindenkinek jobb, ha nem érzi magát a meglátogatott kellemetlenül.

2011. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi például az angol királynőt is csak nyomtatott meghívóval fogadjuk...
2011. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%

Pont ilyenek a nagynénémék. Váratlanul beállítanak és várják,hogy ellásuk őket kajával,piával,ha ez nem történik meg akkor még ők vannak megsértődve és nekik áll feljebb...

Persze soha se veszik észre magukat...

Az ilyeneknek nyersen be kell szólni..



15/L

2011. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem zavar, a mi házunk tipikusan átjáróház, eleve hatan vagyunk (2 szülő + 4 gyerek), mindig jön valaki, vagy a gyerekekhez, vagy hozzánk, úgyhogy én már megszoktam, és nem zavar.


Persze ez azzal jár, hogy ha zavarnak (pl. menni készülünk valahova), akkor azt kertelés nélkül megmondom és nem fogom rosszul érezni magam miatta, hisz ők nem kérdezték meg előtte, hogy alkalmas-e.

2011. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha jó kedvem van, és tényleg ráérek, akkor nem zavar, ha felugrik valaki egy kávécigire.


viszont ha dolgom van, szeretnék egyedül lenni, mennék vhova, akkor szépen finoman közlöm vele, h legközelebb jelentkezzen be, legalább 1 nappal előtte.

2011. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek sajna ilyeneket....

Sztem is aza minimum, hogy megcsörgetem, erre járok, beugorhatnék?


Mi van ha épp ágyban vunk :) vagy hasonló...


vagy rossz napom van és rendetlen az egész lakás, utána meg azon csámcsog...


Gyűlölöm!!!!

2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvető.Én már egy sima telefonhíváskor is meg szoktam kérdezni,hogy alkalmas időpontban hívom-e az illetőt.
2011. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a szokás amit az amerikai filmekben látni :D

Szerintem pofátlanság csak úgy betoppani. Arról nem is beszélve, hogy ha nem megyek aznap sehova elég hanyag módon nézek ki :D Meg azért , ha tudom, hogy jön valaki cisnálok kaját meg rendet rakok és alaposan kitakarítom a kérót.

2011. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!