Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol altatod az ottalvós...

Hol altatod az ottalvós vendégeket?

Figyelt kérdés
Van rendes vendégszobátok kényelmes ággyal, vagy a kanapét húzzátok ki, esetleg kempingágyat, szivacsot használtok?
2011. jan. 13. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk elég sok hely! Mivel gyerek még nincs, de van két gyerekszoba mindkettőbe be van téve 1-1 franciaágy, de a kanapénk is kihúzható! Tehát kényelmesen elfér rajtunk kívül 6 ember a házban!
2011. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is van egy szoba franciaággyal, meg a nappaliban is kihúzható, ágynak is tényleg kényelmes kanapé van. De szerintem a külön szoba a legjobb a vendégnek is, a családnak is. Már ahol megoldható.
2011. jan. 13. 12:03
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha a gyerek vendége, nyáron, akkor kinyitjuk a fotelágyat a gyerekszobában.

Ha felnőtt ( a mi vendégünk), akkor a sarokgarnitúrát nyitjuk ki, hárman is el lehet férni rajta, plusz ott van két fotelágy.

Mivel nálunk sűrűn előfordul, hogy itt alszik valaki, ezért erre már bútorvásárlásnál és a szobák berendezésénél is gondoltunk.


Vendégszoba szerintem luxus lenne, csak akkor van értelme, ha hetente többször jön valaki, vagy tovább marad, pl. két-három hétre évente többször (mint mondjuk elvált szülőknél a gyereknek van szobája.)

2011. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Van 2 vendégszoba, de a nappaliban a kanapé kinyitható és 3 ember is elfér rajta.
2011. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Van egy kicsike vendégszoba, egyszemélyes ággyal, ez az első opció. Ezen kívül van még két szoba, ahol nem alszunk, de nem elsődleges vendégszobák. Itt is van egy-egy ágy. És ha ennél is többen jönnek, akkor összekucorodik a család, és a gyerekek beköltöznek a mi szobánkba :)
2011. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És amikor kihúzható kanapét vesztek, ügyeltek arra, hogy ágynak is kényelmes legyen? Mert én pl. aludtam már olyan helyen, ahol a kihúzott kanapé vagy hat részből állt alattam, alig tudtam úgy elhelyezkedni, hogy ne legyen alattam se mélyedés, se púp. Ráadásul kőkemény volt.
2011. jan. 13. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ezért én nem vennék kihúzhatós kanapét.Vannak szuper felfújhatós ágyak :

[link]


Nekünk ebből van 2. Ha jön valaki simán a nappaliban felfújjuk.Nagyon kényelmes.

2011. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
A kanapénál nem szoktam nézni, hogy kényelmes legyen alvásra. Első a forma és a minta, meg az hogy ülésre kényelmes legyen. Vendég ritkán van, így nem az az elsődleges, hogy mennyire kényelmes kihúzva...
2011. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Feküdtem már ilyen felfújhatós ágyon (aludni meg sem próbáltam), szerintem borzasztóak. Neked kényelmes azokon a hosszanti dudorokon feküdni? Szóval nem egy kókuszrost-matrac. Biztosan nem büntetném a vendégeim ilyennel.:)
2011. jan. 13. 13:09
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

még nem jutottam odáig az egzisztenciális ranglétrán, hogy külön vendégszobám legyen.

van egy bazi jó ikeás kanapém a nappaliban, 2 személyes ággyá alakítható, már én is aludtam rajta, és ugyanolyan kipihent voltam mint máskor.

végszükség esetére kölcsön tudom kérni jóanyámtól a felfújhatós ágyat, amit az egyik előző emberke említett.

egyik haveromnak olyan volt, és akárhányszor ott aludtam nála, kb 2 perc alatt elnyomott az álom, és nem pitsogtam hogy milyen vacak ágya van.


úgy gondolom, hogy ha valaki ott alszik valahol, akkor azt az 1 éjszakát kibírja demko feder memóriahabos tökömtuggya milyen matrac nélkül.

2011. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!