Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet galéria szobát...

Hogy lehet galéria szobát csinálni, ha alacsony a szoba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon alacsony, akkor sehogy, mivel vagy alatta nem férsz el, vagy felül. Kiskoromba én is mindig emeletes ágyat meg galériát akartam, szegény szüleim agyára mentem, dehát tényleg nem fért volna be, belátom.:D
2011. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kivered a plafont, vgy ásni kezdesz
2011. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attol fugg, mennyire alacsony. Azt vedd figyelembe, hogy a galeriaagyon ulve legyen meg valamennyi hely a plafonig, illetve alatta egy szekrenyke, vagy iroasztal elferjen, mert kulonben nem sporolsz vele helyet, igy felesleges megcsinaltatni.
2011. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

leginkább sehogy. egy normális galériaágyhoz is legalább 3m-es belmagasság kell, h kényelmes legyen.


ha ez nincs meg, akkor felejtsd el.

2011. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.

Vaagy ha a galérián van az alvó ágy, alatta meg a kanapé esetleg beépített szekrény akkor megodlahtó, hiszen egyiken sem ácsorog az ember. De így sem lehet kényelmesen megoldani.

2011. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én már láttam oylat fényképn, hogy szekrény tetején volt az alvóhely kialakitv.. de az attól még nem galéria :D
2011. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az már mekkora rock and roll lehet ;-Đ Egyébként az alkóvos lakóautóknál is a vezetőfülke felett van a ágy.Szerintem az alvórész ott sem lehet magasabb egy 70-80cm nél.
2015. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!