Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (bővebben lent)

Mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
panelba lakunk, ésmindig zajt hallok, és olyan mintha tőlünk jönne és nagyon félek. mindig azt hiszem hogyvan itt valaki vagy valami.segítsetek léci!
2011. júl. 13. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen zajokat hallasz vagy mire hasonlít? Mikor vannak ezek a zajok? A panel az csak viszi hangot minden irányba. Ne parázz, nyugi!
2011. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mintha becsapnák az ajtót, és lépkednének a folyosón meg zörögnének és télleg olyan mintha ott lenne nálunk:(
2011. júl. 13. 23:23
 3/4 A kérdező kommentje:
jah, és mindez nappal
2011. júl. 13. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Ezek a hangok teljesen normálisak egy panelben. Mivel sok a lakás kis területen, és vékonyak a falak ezért minden mindenhova áthallatszik. Lehet hogy csak egy emelettel feljebb vagy lejjebb mászkálnak.

Én pl. mindig tudom, hogy a felettem lakónak mikor van hasmenéses betegsége, mert nagyon erősen lehallatszik a wc-ből még a szellentés is. :)

Eleinte amikor ideköltöztem kertesházból, akkor én is paráztam. De most már tudom, hogy melyik hang melyik szomszédhoz tartozik. :)

2011. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!