Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csúzlihoz milyen lövedéket...

Csúzlihoz milyen lövedéket használtok? És mire szoktatok lövöldözni?

Figyelt kérdés
köszönöm a normális válaszokat.
2011. júl. 26. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a kerti szerszámos végére szoktunk. Haverok 6~8 fő. Van köztünk kőműves,ha lemegy a vakolat,újrahúzza fél óra alatt. Két nap múlva megköt(kevés cementtel)

Mi komoly célbalövéseket rendezünk,a csúzliaink is (fél)profik. A csapágyboltban vettünk golyókat,azt használjuk. A fal alatt ponyva van...így csak pár darab veszett el a 2~300-ból.

2011. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. júl. 30. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Sima fehér gömbölyű kis köveket a kertből, rengeteg van.

És a férjem szokta megküldeni a kanmacskákat,mikor óbégatnak az ablak alatt éjszaka (és képesek méter magasan lehu.... a garázsajtót.)

Meg a szomszéd kutyája felé is tesz a csúzlival néhány észrevételt, mikor már fél órája üvölt (beagle) és a szomszédok a füle botjukat se mozdítják, ellentétben a nyolc hónapos kisfiunkkal...

Mielőtt az állatvédők bicskát nyitogatnának: a macskák soha nincsenek eltalálva, a beagle meg általában le van zárva a pincébe (de minek??..) és a kavics a pinceajtón koppan, de ez általában elég is a csendhez.

Ha a millió tennivaló közt lenne időm ilyesmire, én szívesen lövöldöznék a sövényre kitett macskakonzerves dobozokra, mert jó kis kartámasztós csúzlink van, de nem érek rá:(

2011. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is macskák hátamegé, vagy elébe szoktam lűni. Nem leszen bajuk
2011. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :D
2011. aug. 1. 18:05
 6/6 anonim válasza:
Barátomnak van egy, és tegnap azzal lövöldöztünk, mi gesztenyékkel, mert egy olyan helyen voltunk ahol van esély balesetet okozni XD És semmire nem lőttünk inkább csak távolra, szerintem én is beszerzek majd egy csúzlit ;) Amúgy a gesztenye tényleg jó hidd el...
2011. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!