Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet egeret fogni?

Mivel lehet egeret fogni?

Figyelt kérdés

egérfogóba, egérragacsba tettem szalonnát, füstölt sajtot, diót és 3 hétig nem tudtam megfogni egy egeret a kamrában (amiből persze kiürítettem az élelmet, amikor rájöttem, hogy lakóm van)

Végül 3 órai "les" után megszűnt létezni. Egyáltalán, mit szeretnek, mert már nagyon furfangosak, de nem én hívom meg őket :-(


2011. aug. 1. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
cicamica
2011. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Macskával.
2011. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy jófajta egerésző macska a tuti megoldás. Csak vigyázz, ne etesd túl, mert a jóllakott macska csak fekszik és tojik az egerekre. Ja és ne legyél ott, amikor megeszi :S
2011. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és nagyon igaz, de pulim van és nem tűri a cicákat, és mivel 14 éves nincs rá lehetőségem.
2011. aug. 1. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Fogsz egy darab deszkát, ráteszel egy befőttesüveget amit egy hosszanti élére állított fél dióval kipeckelsz, úgy, hogy dió bele az üveg belseje felé nézzen. Nagyon hatékony és élve fogja el, valamint egyből látod ha valamit fog a csapda.
2011. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gipszet összekevered kukoricadarával, vagy vmi hasonlóval,pl buzadara, a lényeg h száraz kajával, a kajában ne legyen nedvesség(alma pl nem jó).

A gipszes kaját megeszi, a gipsz a nedvesség hatására megköt és az egér megdöglik.


Van egérméreg is, barkácsboltban, gazdaboltban lehet kapni.

Ezt leteszed és észre fogod venni hogy ha megrágták.


A legtutibb hogy a fal széléhez körbe teszel egérragacsos papírt, plusz még a szekrények alá meg ahova el tud bújni, arra amire fel tud mászni. A nagy számok törvénye alapján elég nagy eséllyel fogsz egeret. Ez még megfejelnéd egérméreggel, egérfogóval, gipszes darával, egérméreggel...

2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Egérfogós vicc:

Feállítasz,és rögzítesz egy hagyományos borotvapengét.

Az éle két végére/sarkaira teszel sajtot...és dióbelet.

-jön az egér>>>sajtot egyek,vagy diót?<<< forgatja a fejét-és az éles penge elvágja a torkát.

2011. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

2...

Ha több egér is van még...kirakod az üres pengét.

Jön a következő egér->>>se sajt-se dió?<<<-ingatja a fejét.

Az éles penge annak is elvágja a torkát...xD

2011. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Fogsz egy duncos űveget és egy félbevágott diót.Az üveget leforditód és a diót élére állítva ,ugy hogy a dió bele az űveg beleseje fele nézzen megtámasztod.És várod az egerte.Ja és ne felejcs az üveg alá tenni egy papirt mert annak segitségével tudod felemelni az üveget az egérrel.Mi ezzel a modzserrel foglyuk az egeret ezt még apósom mutatta,és humánusis
2011. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden kedves válaszadónak köszönöm, hogy időt szántak RÁM na és a kisegeremre. Különösen annak köszönet, aki viccre vette az egészet, mert a szorongásom után (fóbiám van az egértől)jólesett egy kis poén. Megnevettetett, ami ebben a feszült állapotomban nem kis eredmény.
2011. aug. 2. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!