Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova vigyem a kiürült sprays...

Hova vigyem a kiürült sprays flakonokat? (Környezetvédelmi okokból nem dobom a kukába. De akkor hol szabaduljak meg tőle? )

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 00:02
 1/4 anonim válasza:
13%
Dobd egy erdőbe.Vagy a természet lágy ölére.
2011. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A válaszod alapján nagyon értelmes vagy!! :S Nem értem, ezt minek kellett ide írni, ha csak ennyi eszed van, tartsd meg magadnak a mondanivalód!
2011. aug. 2. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a probléma ismerős,én is mindig bajban vagyok vele!Mivel jobb ötletem nincs a szelektív kuka fém gyűjtőjébe dobom, illetve nagy ritkán sajna a kukába kerül.
2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az legszebb mikor jön a kukás kocsi és mind három szelektív kukát beküldi a platóra. -.-

Egyébként ha így óvod a környezetet minek fújkálsz veszélyes anyagokat és mérgező festékeket az atmoszférába?

2011. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!