Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe van egy albérlet?

Mennyibe van egy albérlet?

Figyelt kérdés

Engem a rezsi része érdekelne, hogy mennyi kb. egy hónapban. /Vidéken/

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Pécsről tudok nyilatkozni.

kb 21-27 télen a fűtés melegvízzel..

5-6 ezer a villany (amennyiben nem villanytűzhelyed van, hanem gázos)

1500 ft a gáz átalánya/hó, általában..

hideg víz, az is van 5000 Ft körül..

Plusz internet és tv (itt 3700-4000 Ft körül már lehet kapni)

Közös költség (5-10 ezer Ft-ig terjedő összeg)


Szóval olyan 45-50 ezer Ft körül mozog mindennel együtt.

2011. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 komasa ***** válasza:
Nagyon nagy a szórás. Van ugye víz, villany, net, tv, fűtés költség. Ezekből a net, és a tv amit nem feltétlenül kell beköttetni. (nekem otthon a net+tv egyben 7000, de ez lehet több is) A víz, villany spórolósan szerintem kb 20e-ből kijön. A fűtés az már nem mindegy, mert néhány ezer ft-tól, akár 40e Ft-ig is elmehet. Ez attól függ, hogy milyen fűtés van, milyen házban. Alsó hangon kb 50e!
2011. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pfff.... elkeserít :/

(albérletbe szeretnék menni 1edül, havi 90ezer nettóból....szép álom...:(( :S )

2011. aug. 15. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hol meg mit akarsz. Garzont általában 50 körül kapsz plusz rezsi. Ajánlom a hirdetéseket, felhívod a bérbeadót, megnézed a lakást, kérsz visszamenőleg számlákat, télit-nyárit.
2011. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de 90 ezerből esélytelen. Max. szobát tudsz kivenni. De ha nem létfontosságú, akkor inkább ne költözz, hanem tedd félre minden hónapban a fizud felét, hosszú távon jobban jársz.
2011. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!