Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egér van a szobámban mit...

Egér van a szobámban mit tegyek (bővebben)?

Figyelt kérdés

Egy barátomnál aludtam és az ő házuk tele van egérrel, mint kiderült. Sikeresen haza is hoztam egyet, legalábbis egyről tudok.

Tettünk le egy újságpapírt amin ragasztó van az egyik sarokba, a másikba ilyen mérget plusz ragasztót, de elég nagy a szobám, rendesen be is van rendezve, tehát elég kicsi a valószínűsége, hogy odatéved.

Fogalmam sincs mit csináljak... Ötletek, tanácsok?


2011. aug. 25. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a ragasztós csíkon belülre tennék valami illatos csalit, pl. sajtdarabka, szalonna. Csak hogy biztos arra akarjon menni.
2011. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Macska
2011. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illatos legyen amit csalinak használsz./ KOLBÁSZ, SAJT/
2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A méregre odatalál ne aggódj.Az a kis papírkockába csomagolt nagyon bevált nálunk.Nem büdi,illatos,és egy helyiségbe raktam.1-2 nap múlva megnéztem,a fele méreg elfogyott.Majd megint1-2 nap múlva tiszta üres volt a zacsi.
2011. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "hazavittél" egeret? Ez nem olyan, mint a fertőző betegség.
2011. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vigyázz legközelebb nehogy egy elefántinváziót indíts el otthonn véletlenül ;)
2011. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Haza hozás" alatt azt kell érteni, hogy a földön volt a hátizsákom.

Másnap mikor aludtam volna a szobámban motoszkálást hallottam és megláttam az egeret, aztán átnéztük a cuccaimat és a hátizsákomban amit a haveromhoz vittem volt egér trutyi meg egy másik egér.

2011. aug. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!