Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit alkudnál belőle?

Mennyit alkudnál belőle?

Figyelt kérdés
ha mondjuk 7.500.000ért hirdetnek egy lakást, mennyit szokás alkudni? Jó tudom, hogy vagy lehet vagy nem, de mennyit lehet még ajánlani, ami azért reális? (Nem közvetítőnél)
2011. aug. 29. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően: amennyit csak lehet.

Meg kell nézni mennyiért mennek a környéken az ugyanakkora lakások és ahhoz közelíteni, lehetőleg úgy hogy ne érezze azért határtalan pofátlanságnak az eladó.

Én fél milliót biztosan megpróbálnék elsőre. :)

2011. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon pofátlannak kell lenni, mondj 6 milliót, és tuti, hogy megy majd fel a szint, és valahol úgy is megáll így gyakran nagyobbat nyersz rajta, mint ha kicsit alkudnál...
2011. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

500ezret biztosan!


De minimum 6-ról kezdeném én is!

2011. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, azt mondod hatért azonnal vinnéd, és meglátjuk, err ő mondja majd a legalacsonyabbat pl. 6,5 alá nem megyek és máris jó.
2011. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húha! Én azon gondolkodtam, hogy ha 6.9-re rákérdeznék nem-e zavarna el a fenébe, hogy mit gondolok...
2011. aug. 29. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:

6.5-t simán bedobnék.

most nincs abban a pozícióban az eladó, h pattogjon. ha intelligens, akkor meg tudtok egyezni. ha balga, akkor elhajt.


mi is úgy álltunk hozzá, h el kell adni a lakást, tudtuk, h milyen helyzetben van a piac. nem tudtuk, h jön-e a közeljövőben még egy korrekt készpénzes vevő. alkudott fél millát, és vihette a pecót. mindenki boldog és elégedett :)

2011. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!