Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy húzzátok le ott a wc-t...

Hogy húzzátok le ott a wc-t ahol alacsony a víznyomás?

Figyelt kérdés
Nagywc-nél pl.
2011. aug. 31. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Tartályos öblítőt kellene felszerelni.
2011. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az én házam, csak most jöttem ide "vendégségbe", és elég alacsony a nyomás, a sima kiswc után még csak lemegy a cucc, de nem tudom a nagy hogyan fog. Tőlük meg nem tudom hogy kérdezzem meg...
2011. aug. 31. 15:30
 3/10 anonim válasza:
Hát én nem dobnék bele vécé papírt. Én is voltam már ilyen házban és a kukába dobtam mint sok tenger parti országban kell.
2011. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

wc-kefével lelökdösöd a lyukba, aztán rányitod a vizet, ha nem megy le, akkor ez valószínűleg rendszeres és van valahol egy wc-pumpa. azzal leszuszatolod. utána letakarítod a wc-kefével a nyomokat és a kefét is leöblíted.


ennyi.

2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az előző vagyok. Láttam a nagyvécé-t is kérdezted. Arra nem tudok okosat mondani.
2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Készíts be egy vödör vizet!
2011. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, megoldódott, kevesebb papírt használtam mint szoktam, csak kétszer kellett öblíteni... pedig nagyon úgy nézett ki hogy nem megy le azon semmi. :D Vicces ház ez, mosogatásnál is kb alig lehet kinyitni a csapot, hogy ne fogyjon sok víz..
2011. aug. 31. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el egy közeli mcdonalds-ba. Ha van a közelben:D Egyszer ott végeztem a dolgomat mert muszáj volt és meglepően tiszta volt a budi. Én egyébként egy más kategória vagyok. Ha pl így vendégségbe megyek azokkal feltételezhetően jóban vagyunk és akkor nagy lazán poénra fogom az egészet. Valahogy megkérdezem:D
2011. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de én csak épp hogy megismerkedtem velük személyesen + külföldiek és annyira nem tudnám még elmagyarázni normálisan mi is a bajom. Meki nem tudom hol van, de jó ötlet, majd igyekszem a városban intézni az ilyesmi dolgokat hogy minél kevesebbet kelljen itt. :DDD
2011. aug. 31. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is alacsony a víznyomás, nincs szennyvíz sem. Én nagy dolog közben is lehúzom, inkább többször. de van hogy nem megy le a wc papír, így néha meg kell pumpálni, akkor lemegy. Ez van.
2018. dec. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!