Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme hivatalos szervhez...

Van értelme hivatalos szervhez fordulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Problémánk a következő. Párommal egy társasházban élünk, szomszédunkban pedig egy nő él a gyerekével.

A gyerek körülbelül 5 éves lehet (vagy valamivel fiatalabb) és állandóan a folyosón vagy bent a lakásukban gurul a "dömperén", állandóan nagyon hangosan sír, nevet és még a nő is kint beszéli meg csomószor a dolgát a hozzá érkező vendégekkel.

Volt nálunk vendgéként valaki, aki ugyebár mint külső személélő alkothatott véleményt a dologról...hát ő is ledöbbent.

Van értelme közös képviselőhöz, rendőrséghez stb fordulni, vagy marad a "probálj vele megegyezni"?

Az első félelmem a "megbeszéljük vele" dologgal kapcsolatban csupán annnyi, hogy ugyebár akkor már tudja hogy bennünket zavar a dolog és rátesz még egy lapáttal.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. máj. 5. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazoltassátok a dömperes gyereket és kérjétek el a menetlevelet. Ne haragudj de az hogy ilyesmivel hivatalos szervhez akartok fordulni a nevetséges kategória határait súrolja, ilyen egy élet egy társasházban, hangszigetelés segíthet ha zavar, de amúgy ha nem nagyon neveletlen a szomszéd akkor nyugodtan mondjátok meg nekik hogy nagyon örüénétek ha egy kicsit csendesebbek lennének.
2011. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét. Szerinted mit tud csinálni bárki is azzal, hogy "hangosan sír, nevet" egy gyerek.


Remélem neked nem lesz ilyen problémád a gyerekeddel...

2011. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bömböltesd te is a zenét, amikor a kölök alszik. Mi is így vágtunk vissza. Állandóan az ablakom alatt tárgyalják meg a dolgaikat, a gyerekek üvöltenek, mert nem lehet őket a játszótérre vinni, nem, itt kell a ház járdáján játszani.Én szalona sütéskor lehoztam a magnómat , az ablakuk alá raktam és fullra bekapcsoltam.Azóta jobb a helyzet.
2011. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Például azt tudná csinálni, hogy nem engedi ki a folyosóra dömperelni, merthogy az rettentő hangos.

Vagy, hogy nem a folyosón áll le diskurálni hogy közben a gyerek ott ugráljon stb...

2011. máj. 5. 17:29
 5/9 A kérdező kommentje:

Az efajta dolgokat meg csupán azért nem vetettem be, mert 1. egyszer én vagyok hangos de utánna én is kell hogy aludjak, no akkor meg ő lesz.

2. Színesbőrűek, ki tudja nem-e küld rám valakiket...

2011. máj. 5. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"2. Színesbőrűek"


Ezzel le is zárhatod a témát,elviseled vagy költözés..

2011. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Te rasszista!Nem azért hangos mert cigány ,hanem mert kisgyerek!!!amugy meg ha nem is szoltál nekik még normálisan sem akkor mi a f...szt vársz?
2011. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem azért hangos mert cigány"


Dehogynem,gyere el hozzánk: 4 szomszédom van,abból 1 család

fekete retek a többi nem..majd 2 hét után megkérdezném a véleményed.. :-)

2011. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, azóta nem változott a helyzet, ugyanolyan hangosak.
2011. júl. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!