Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen legyen az új szobám? 14/l

Milyen legyen az új szobám? 14/l

Figyelt kérdés
Az a kérdés,hogy milyen legyen a szőnyegem,függönyöm,és egyéb kiegészítőim színe?14 lány vagyok,vidám szobát szeretnék,teli élettel :)
2011. szept. 3. 01:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném,hogy van egy fa szekrényem(sötét fa színe van)és a többi bútor fehér lesz :)
2011. szept. 3. 01:42
 2/12 anonim válasza:
Ne használj sötét színeket, csak a fehéret és a szívárvány színeinek mindenféle árnyalatát (inkább az élénkebbeket). Plusz szerintem jó díszítés, hogyha csinálsz egy "fényképfalat" :) Azaz kinyomtatsz egy csomó képet, amit nagyon szeretsz (bulikról, utazásokról, bármiről) és szépen felragasztgatod a falra vagy egy nagyobb papírra, ha nem szeretnéd összeragasztózni a falat. Biztosan jó kedved lesz, ahányszor csak ránézel :) Szerintem ezzel egy szép, színes és vidám szobát csinálhatsz magadnak. Sok sikert! :)
2011. szept. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én most készülök itt hagyni a 13 évesen (9 éve) berendezett szobámat, mert külön költözöm a szüleimtől. Nekem barackszínűek a falaim, a bútoraim nem fehérek, hanem olyan közepes barnák, és a padlószőnyegem szürke-kék mintás (ez egyszer már ki lett cserélve, előtte világoskék volt). Függönyöm sose volt, csak reluxa, de neked mindenképp legyen, mert szörnyű anélkül! Szerintem a függöny úgy jó, ha vagy a fal színétől egy párárnyalattal sötétebb, vagy a szőnyeghez hasonló színű.

Ha van üveg az ajtódon, akkor csinálhatsz rá üvegmatricákat.

2011. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Úristen 13 évesen elköltözöl a szüleidtől?

OMG

2011. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hú mekkora seggfhej vagy :D nemàrtana egy nyelvtankönyv :S
2011. szept. 27. 14:17
 6/12 anonim válasza:

Ezt nekem írtad? Ha igen akkor légyszi mondd meg miért! A mondatom nem hibás, viszont a tied...

(az utolsó válaszadó)

2011. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szövegértésedre írta, gondolom.
2011. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én meg az előttem lévő szövegére írtam.

Aki azt írta 13 éves és külön költözik a szüleitől.

2011. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki nem írt ilyet.
2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Bemásolom akkor!!

"Én most készülök itt hagyni a 13 évesen (9 éve) berendezett szobámat, mert külön költözöm a szüleimtől. Nekem barackszínűek a falaim, a bútoraim nem fehérek, hanem olyan közepes barnák, és a padlószőnyegem szürke-kék mintás (ez egyszer már ki lett cserélve, előtte világoskék volt). Függönyöm sose volt, csak reluxa, de neked mindenképp legyen, mert szörnyű anélkül! Szerintem a függöny úgy jó, ha vagy a fal színétől egy párárnyalattal sötétebb, vagy a szőnyeghez hasonló színű.

Ha van üveg az ajtódon, akkor csinálhatsz rá üvegmatricákat.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-03 07:37"

2011. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!