Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szinű legyen a szobám?

Milyen szinű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy vagy egyszínű lesz vagy kettő. Szóval ha függőlegesen nézzük a falat akkor a feléig x szinű másik fele meg y. Kinéztem pár színt..

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


ha két színű lenne ugyan ezekből a színekből szeretném összeállítani , de még lehet szó a fehérről is!


légyszíves normálisan válaszolj ha nem tudsz akkor van egy X a jobb felső sarokba és kattincs arra. Megértésedet köszönöm!!

15/l


2011. jún. 29. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem a piros mega kek
2011. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
kééék :P
2011. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem a második tetszik! Egy világos+ egy sötétebb árnyalatba. Nekem is ilyesmim van most, kétszínű és nagyon tetszik! :):)
2011. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem a 2. tetszik fehérrel:)

Ehez a színhez klassz bútorokat lehet venni, és ha a fehér túl egyszerű azt is bonyolíthatod, pl festesz rá sablonmintákat. Lehetne olyat, hogy fehér alapból a fal, és a másik szín lépcsőzetesen van rá felfestve és így a fal félig ilyen félig olyan színű. Így a lépcsőkre rakhatsz képeket:)Amúgy a többi is jó szín.

2011. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kék (Velvet Touch 5) tetszik a legjobban. Mind a négy falat + plafont ilyen színűre festeném, aztán fehér (vagy más színnel) az egyik falra az ágy vagy az éjjeli szekrény mögé festetnék egy 1-1,5 m (vagy amilyen széles az ágy) széles sávot .


[link]

[link]

[link]


A színválasztásnál vedd figyelembe a bútoraidat, textíliáidat, egyéni ízlésedet. Legyen otthonos és nyugtató hatással rád, elvégre ott fogod tölteni legtöbb idődet (tanulsz, pihensz, esetleg a barátnőiddel szórakozol).

[link]

[link]

2011. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az én szobám színe kb. olyan mint az első linkben ( lime zest 1 ), nekem ugyan egyszínű, de narancssárga kiegészítőkkel lett a szoba feldobva valamint a bútorom színének is egy kicsit narancsos a beütése. Imádom a színét 2 év után is. :)
2011. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem a második tetszik. De ez a te döntésed lesz.

Képzeld! Én is hamarosan költözni fogok és eddig almazöld színű szobát szerettem volna. De most, hogy megláttam azt a bordós árnyalatot... nem vagyok benne biztos.

2013. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!