Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csótány ellen mit tegyek?

Csótány ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra bogarasodtunk meg,a csapdában egy éjszaka alatt 5(!) dög volt. Mit tegyek?
2011. szept. 15. 18:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha valamelyik szomszéd lakásban nem irtják a csótányt, nem tehetsz semmit, visszatér, ha te irtod is.
2011. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Költözz el mert ha egyszer megjelennek akkor örökre ott lesznek!
2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A csótány szereti a vizes helyeket. "Imádják" a konyhát, wc-t, fürdőszobát, meg azokat a helyeket, ahol élelmet talál. Tehát: tisztaság, nuku morzsa. Lehet kapni bábolnai cég által gyártott csótánycsapdát. Azt kell lerakni minden olyan helyre, ahol előfordulhatnak. Mosogató alá, wc-kagyló mögé, kád alá. Ha panelban laksz, akkor az összes "közös" lyukat el kell tömítened. (mosogató bejövő csövénél, kád alatt az elvezető csöveknél) Rohadt egy állat, még az atomtámadást is túlél.

Nagyon sokat segít a rendszeres, szakszerű irtás. 3 havonta szokták befújni az előfordulási helyeket, de vigyázni kell ezzel ott, ahol házi kedvenc is van. Szóval nem lesz egyszerű háború, de megnyerhető. Nekem 1 évembe került mire kiirtattam, de a házban még biztosan van. (10 em.panel) Az előző tulaj "elfelejtett" közöli velem, hogy "lakótársakat" is veszek a lakással együtt.

Szorítok, és veletek vagyok!

2011. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 havonta jönnek.

Elsőre én is besegítettem azzal, hogy gáztűzhely mögött, mosogató alatt, WC zárófal mögött, Piretrin Extrát szórtam el.

ma már nincs bogaram. Ha véletlenül egy is felbukkanna, akivel szerződésben vagyok, azonnal kijönne.

2011. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézess vele élő parlamenti közvetítést, meg fog ilyedni a nála erősebb konkurenciától mint csótány, és elmenekül.
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi társasházban lakunk (és van kertünk is), a szomszédomnál tavaly jelentek meg a csótányok. Nálunk csak 1-2 csótány bukkant fel. Többen azért nem jelentek meg, mert a házunk tiszta és száraz, amit a csótányok rühellnek.

Természetes anyagokból is állíthatsz csótánycsapdákat:

-nyers uborka: tedd ki a felszeletelt uborkát oda, ahol felbukkannak, ők megeszik és megdöglenek. Tényleg ez igaz! Az uborka olyan anyagot tartalmazhat, ami megöli őket.

-liszt + gipsz vízzel keverve: belemásznak és elpusztulnak

-süni :D (Csak kertes házban lakóknak válik be)

2011. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy hívhatod WALL-E-t, hogy vigye haza :D (előző voltam)
2011. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Vegyél patkányt az megeszi..


1 idő után kiírtják egymást, vagy éhen halnak.. (akárcsak az ember)

2011. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg élesztővel,a kocka alakú
2011. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!