Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyen vasalóró...

Hallottatok már ilyen vasalóról? (a többi lent)

Figyelt kérdés

nem a vasalódeszkán kell használni,hanem pl. a vállfán lévő ruhát,függőnyt,tehát függőlegesen lévő dolgokat lehet vele vasalni. ezt egy újság hátuljába láttam és a tv products-tól lehet rendelni.

ismeri valaki? mennyire jó?

ja,és ez a neve: steam master gőzőlős vasaló


2011. okt. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

megcsinálhatod egy jobb gőzölős vasalóval is.

De csak jó anyagokon működik.

(a polieszter ruha csak gyűröttebb lesz tőle)

2011. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem maga a gőz nem fog csodát tenni, én a helyedben nem szórnék ki rá pénzt.
2011. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok

azért működik a dolog,mert a forró gőz fellazítja a szálakat és a ruha a saját súlyától simul ki.

Demint írtam ugyanezt eléred egy jó gözölős vasalóval is.

2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


nem magamnak szeretném,hanem ajándékba. ha a képen jól láttam nem teljesen olyan a talpa,mint egy sima gőzőlős vasalónak.

jó lenne ha meg tudnám nézni személyesen is,vagy valaki leírna mit tapasztalt.

2011. okt. 4. 19:36
 5/7 anonim válasza:
Az tényleg igaz lehet, hogy a súlyánál fogva kisimul valamennyire. A talpa mindegy szerintem, mert azzal nem vasalod, ha valami is használhat, az a gőze.
2011. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen gőzvasalóm van, ezzel is meg tudom csinálni, mert nagyon erősen fújja a gőzt, ha lóg mondjuk a zakó, nem is érintem hozzá a vasaló talpát, csak fújatom rá a gőzt, de rendesen is lehet vele vasalni

2011. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi! tényleg jónak tűnik,csak kár hogy olyan drága..
2011. okt. 5. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!