Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet venni panel...

Mennyiért lehet venni panel lakást, és mekkora az átlagos mérete egy ilyennek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 17:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hmm. akkor asszem elkezdek gyűjteni:D 35éves koromra talán meglesz :D
2011. nov. 1. 14:41
 12/13 anonim ***** válasza:

35 m2 7,5 millióforint??? Atya ég.


Én vidéken élek, és hát oké tudom, hogy Budapesten sokkal drágábbak a lakások, de itt nálunk egyik barátnőmék fél éve vettek egy 45 m2-es, teljesen felújított, új konyhabútorral ellátott panelt 3 millió Ft-ért.


Mi 10 millióból néhány hónapja családi házat építettünk (80 m2).. Ha belegondolsz, a 7,5 millió ft alig kevesebb, és Pesten mégis csak egy kis 35 m2-es panelt kapsz belőle.


Épp nézegettem, hogy békásmegyeren, ahol anyósomék laknak, egy 60 m2-es lakás 11-12 millió forint úgy, hogy nincs felújítva. Az annyi, mint vidéken egy nem túl nagy családi ház plusz a telek (a mi telkünk 2 millió volt)


Szóval nagyon durva!!

2011. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szerintem az h mennyibe kerül az sokkal inkább attól függ h hol van, és h milyen állapotú, úgy hogy nem csodálkozom az árakon.
2011. nov. 17. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!