Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok erre a célra?

Mit ajánlanátok erre a célra?

Figyelt kérdés
A gond hogy a fürdőszobában anno csőtörés volt a kád alatt, a kád megsüllyed.. így a kád, és az azt körülvevő csempe között úgy fél - 1 cm-es rés van körbe a kád körül. Szóval ha zuhanyozunk, akkor a csempén lefolyó némi víz nem a kádba érkezik hanem befolyik a falba :S Mi lenne erre a célra jó? Cseppet sem értek az ilyenekhez... remélem ez házilag, nő létemre megtudom oldani.. csak kérlek segítsetek :)
2011. nov. 2. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívem szerint azt ajánlanám, hogy szedesd ki a kádat és igazíttasd vissza a helyére, de gondolom, nem erre a válaszra vársz :D

Igazán jó megoldás ezen kívül sajna nincs erre, én azt tenném, hogy purhabbal kifújnám a rést, mikor megszilárdult, akkor éles késsel egyenesen levágnám, a tetejét pedig sziloplaszttal lekenném, fél centinél még nem olyan vészes. De az is lehet, hogy magában a sziloplaszt megáll, erre azonban nem vennék mérget. Alatta a purhab viszont tuti, és kb. egy ezresbe kerül, ennyit igazán megér.


Aztán lehet, hogy ír valaki okosabb megoldást is, nekem semmiféle szakértelmem nincs, de ha nálam lenne ilyen, biztosan ezt a megoldást választanám.

2011. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szilikon paszta, pl. MESTER SZANITER tömítő

megáll magában, nem kell a purhab

és meg tudod oldani nő létedre - nekem is sikerült :)

2011. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!