Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Már nem tudom el dönteni hogy...

Cunci mókus! kérdése:

Már nem tudom el dönteni hogy meg bolondultam e vagy sem! Ez normális amit csinálok?

Figyelt kérdés
Minden cigis dobozt, redbullos (üveget)dobozt és play boy-os cuccot gyűjtök. minden bonbont és minden csokis dobozt fel rakok a polcomra. Ez normális? Hogy még ilyeneket is gyűjtök?
2011. nov. 8. 11:30
1 2
 11/12 hell-ikon ***** válasza:

Jut eszembe.


Csak, hogy lásd nem vagy egyedül aki értelmetlen dolgokat gyűjt...

Múltkor belefutottam egy _nemzetközi_ oldalba, ahol filteres tea tasakokat (mint pl. amilyen pickwicknek is van) gyűjtöttek és cserélgettek az emberek. Jó, mondjuk az relatíve kis helyen elfér, de akkor is, értelme kb. ugyanannyi:D De van aki szalvétát, más meg képeslapokat gyűjt. A bélyeget csak azért nem említem, mert az befektetésnek sem túl rossz.

2011. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Csak az az igazság, hogy egyszerűen nem tudok meg válni tőlük! :( Lehet azt csinálom, hogy ami most van meg tartom, és nem gyűjtögetek tovább. Ha meg már le mondtam arról, hogy gyűjtögessek akkor kitudom dobni őket! :) Köszönöm mindenkinek!
2011. nov. 8. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!