Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A redõny mennyiben...

A redõny mennyiben akadályozza a betörõt, az ablakon való bejutásba? Természetesen leengedve.

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 23:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
Na első voltam, úgy fest elkiabáltam, hozzánk pont tegnap törtek be. Nem úgy fest, hogy sokminden akadályozta volna őket a bejutásban... Ennyit erről... -.- Inkább azt a biztonsági redőnyt csináld, amit vki írt, vagy tetess fel rácsokat...
2011. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
uhh hát sajnálom nagyon. nappal vagy éjjel? otthon voltatok? sokmindent elvittek? ha tõlem semmit nem vinnének el csak azt látnám h feltörték az ablakot vagy az ajtót, az is nagyon megrázna. mondjuk sopronban elvileg nagyon alacsony a betörések száma..
2011. nov. 13. 23:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy "ne nyugodjál meg..."


Sajnálom ami történt,

de a redőny csak hamis biztonságérzetet ad!!

2011. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Du 2-7 között, úgy fest simán felfeszítették az erkélyajtót meg minden.

Nem voltunk otthon, és szerintem vki szólt nekik, hogy most jöhetnek, túl gyanús, hogy pont most jöttek és tudták, hogy nem is leszünk.

Hát elég sokmindent lenyúltak, főleg ami sokat ér és könnyebb túladni rajta (laptopom -rajta háziesszékkel, meg beadandóval és minden, ami miatt rohadtul ki voltam akadva, hogy írhatom meg újra, most kaptam addig egyet kölcsönbe - xbox, ezüstékszerek, összes készpénz...) szóval...

Jövő héten jön a rácsos. Mondta, hogy a redőny sokat nem számít, ha le is engedjük, csak jelzés a betörőnek, hogy nem vagyunk itthon. Azóta elég félve hagyom itthon a lakást üresen, inkább megvárok valakit, míg hazajön és csak utána megyek el.

Szóval ha futja rá anyagilag inkább tettess fel rácsokat.

2011. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!