Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most mi ez a hülyeség, hogy...

Most mi ez a hülyeség, hogy már november elején karácsony van mindenütt? :o

Figyelt kérdés
Minden újság amit bedobnak "KEllemes ünnepeket", a plázákban pedig máris áll a fenyőfa és a kis égők is, miközben karácsonyis még több mint 1 hónap van..:D
2011. nov. 14. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hajhásszák a profitot és azon sopánkodnak, hogy miért nincs ez így egész évben.
2011. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Üzlet, sajnos. Ezzel elveszi az egész hangulatát a Karácsonynak, mert egyik nap is nagyot néztem amikor bementem az egyik áruházba és az előtérben még "tökös" őszi dekoráció volt, bent az árurészben meg már sorakoztak a mikulások és a karácsonyfadíszek. Szóval ennyi erővel már kirakhatnák a húsvéti nyuszikat is. Egész egyszerűen ettől nincs már varázsa az ünnepnek.
2011. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Túlmisztifikálják ezt az egész baromságot, no meg persze a pénztárcájukat dagasztják -a mi kárunkra.
2011. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálunk már októberben ez volt. :/ Annyira el tudja venni az ember kedvét az ünnepektől. Nem értem miért nem érnek rá advent kezdete előtt egy picivel. Nekem mindig az advent első vasárnapja környékén jött meg eddig a karácsonyi hangulatom, de ez úgy el tudja rontani. :(
2011. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zavarjuk haza a Mexikóiakat!
2011. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"a pénztárcájukat dagasztják -a mi kárunkra"


Azt mindenki maga dönti el mit vesz nehogy már az eladó tegyen róla ha valaki nem tudja visszafogni megát!

2011. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Marketing fogás, ennyi az egész. Amúgy én is ökörségnek tartom. Lassan már ott tartunk, hogy az üzletekben már augusztusban kirakják a feldíszített karácsonyfákat.
2011. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Náunk már október közepén kint voltak a karácsonyi cuccok, megnyílt a karácsonyi részleg a bevásárló központban. Szerintem jobb így, ha az ember aprólékosan veszi meg a dolgokat, minthogy decemberben sopánkodjon, hogy de sokat kell költenie. Ilyenkor nálunk hatalmas akciók is vannak (pl: sajt fondü 50 frank, de most akciózták és 20 frank /ennyiért sajt fondüt sose kapni/). Mivel nálunk vasárnap minden üzlet zárva szombaton vásárolnak az emberek és ez decemberben sincs másképp.

Én az ajándékok nagy részét már beszereztem. Könnyebb volt itt-ott egy kicsit többet költeni a havi budget-ből mint egyszerre sokat költeni. A világítások működnek, mindenhol karácsonyi sütik vannak. Én nem bánom, nekem már most karácsonyi hangulatom van. :) Annak ellenére, hogy még van több mint 1 hónap.

ÉS ahogy valaki már följebb írta. Ha valaki nem akar vásárolni nem fog. Én se veszek meg minden felesleges dolgot annak ellenére, hogy tetszik. Az a baj, hogy mostmár divat utálni a karácsonyt. Én a mai napig szeretem, készülök rá, listát készítek, hogy kinek mit stb. Ráadásul a nevelet gyerekeimnek már szeptemberben megvettem az ajándékokat (most 2* az akkori árának). Le lehet pontozni, de szerintem kár minden évben azonn bosszankodni, hogy "de korán kezdik az előkészületeket" meg "ez az üzletek reklámofogása". Ez van, meg kell tanulni együtt élni vele. Vannak ennél sokkal komolyabb problémák is az életben.

2011. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!