Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez mit takar/jelent? - A...

Huron kérdése:

Ez mit takar/jelent? - A terepszint alatti beépítettség mértéke az építési övezetben, illetve az övezetben megengedett beépítettségnek legfeljebb 1,25-szöröse lehet

Figyelt kérdés

Szabalyzasi tervben olvastam.

Tehet egy 100nm pince, tulnyulhat akar 1.25-szorosere is? 125 negyzetmeter? pl


2011. nov. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a ház 100nm, a pince lehet 125.
2011. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kossz, igaz!

Kov., hasonlo kerdesem ide:

Egy nagyon meredek telekre (hegyoldal) epulo lepcsozetes szintu haznal, ahol a legalso emeletszint, a telek meredeksege miatt belefut a foldbe/'fold ala', az mar pince resznek szamit?

Illetve az a resz beleszamit a haz nm alapjaba?

2011. nov. 22. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

"Egy nagyon meredek telekre (hegyoldal) epulo lepcsozetes szintu haznal, ahol a legalso emeletszint, a telek meredeksege miatt belefut a foldbe/'fold ala', az mar pince resznek szamit?"


Szerintem az a rész "terepszint alatti beépítésnek" minősül.

De a biztonság kedvéért én megkérdezném a helyi önkormányzat építési szakemberét is.

2011. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!