Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik otthon vannak, mivel...

Akik otthon vannak, mivel foglalják le magukat a házimunkákon kívül?

Figyelt kérdés
csak mert munkanélküli vagyok, férjem dolgozik és otthon.. munka nincs, így itthon vagyok.. főzök, mosok takarítok, bevásárolok, mindent megcsinálok van hogy egy héten többször is kitakarítok... mellette sokat sütök, nyelvet tanulok magamtól. néha találkozok egy-két barátommal, sokat sétálok és biciklizek.. de jó lenne még valamit kezdeni magammal.. tanulni már mást nem akarok jó a nyelv, de ti mit szoktatok még otthon csinálni? nem vagyok egy otthon ülős típus szeretek pörögni és mindig csinálni valamit... nem vagyok túl kreatív nincs kézügyességem sem, de jó lenne vaalmit kitalálni...
2011. dec. 9. 09:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Én is itthon vagyok mégsincs soha ezzel gondom. Én felkelek, netezek egy kicsit amíg kávézok. Utána tusolok stb. Főzök valamit, aztán pedig mosok, takarítok. Mire ezekkel végzek már délután van, leülök kicsit a géphez, amivel nagyon szalad az idő, aztán már itthon is van a férjem. Mondjuk nekem nagy a ház, van mit csinálni. Aztán időnként elmegyek például a nővéremhez, azt meg úgy csinálom hogy egész nap ott vagyok. Estére érek csak haza.
2011. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!