Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingatlant mivel lehet kapósabb...

Ingatlant mivel lehet kapósabbá tenni, hogy könnyebben el lehessen adni? Milyen trükköket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Van egy víkendházunk gyümölcsöskerttel, mellette egy beépíthető földrészlettel, amiket egyben szeretnék eladni. Hirdetem az interneten, meg az iwiw-en, képeket is feltettem, de eddig 2 hónap alatt egyetlen érdeklődő sem volt. Felújítottuk a házat, szép a kert, jó fekvésű, mégsem kell senkinek. Mivel tehetném még kapósabbá, vagy hol hirdessem, mit tegyek? Egyébként Nyíregyháza mellett van ez az ingatlan.
2011. dec. 15. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem jelentkeztek akkor:

1. túl sokat kérsz a telekért (nem reális árat)

2. túl csórók most az emberek egy ingatlan vásárlásához

3. nem jó helyen hirdeted (pl: iwiwen én is hirdettem és soha nem is vitték el onnan, keress népszerű apróhirdetés oldalakat pl: www.jofogas.hu )


véleményem szerint a fenti indokok közül valamelyik, ezt döntsd el te én nem tudhatom :)


Remélem segítettem :)

2011. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eugenica válasza:
0%

l.Érd el, hogy a

más bőrszínű szomszédaid költözzenek el.

2.Kérd meg Orbán Victort,vegye meg a szomszéd telkek egyikét.

3.Tedd közhírré, miszerint olajlelőhely,vagy aranyér van a földed alatt.

4.Engedd,hogy tejjel mézzel folyó folyó folyjon a kerteden át.

2011. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban talán egyeten módja van. Agykontrollal, bevonzással próbálkozhatsz. Tuti tipp nincs, de a kitartás és szorgalom e két fajtája segíthet.
2011. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekkel kapósabb:


Klíma,

Napenergia hasznosítás,

Kút a telken.

2011. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Eladandó házra már nem szabad költeni. Soha, senki nem fog többet adni érte, a pénzed viszont elveszik. Újra csak azt mondom: csak a csoda segíthet. Még akkor is így van, ha lepontoztatok.
2011. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, kidobott pénz lesz, ezzel csak azt "vásárolod" meg, hogy hamarabb eladod.
2011. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!