Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A vasaló függőleges gőzölésétő...

A vasaló függőleges gőzölésétől eltűnik a szag? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hogy nem tudom mások hogy csinálják hogy nincs szaga de én ugy érzem h a ruháimnak mondjuk egy 3-4 napos viselés után kellemetlen szaga lesz persze erre mondhatjátok h : HÁT AKKOR MOST KI de én ezt a kabátomon ,pulloveremen szoktam érezni azt meg 3-4 naponta kimosni szerintem nem jó ötlet mert ahogy észrevettem egyre csak fakul fakul meg fakul....szoval az azonnali mosás az ki van zárva (még hozzátenném azt hogy szoktam váltogatni a ruhákat)

de aztán ott van az a szag a dezodortol meg tultelitodik szoval az sem jo

de a lényegre :D

most hallottam arról hogy vannak olyan vasalók amik gőzt fujnak ki azorrukbol(függőleges gőzölés) ettől eltűnik a szag szoval h ezt igy ráegnedném a kabátomra akkor az "kinullázna" rajta mindent? (ugy mint a mosásnál csak igy finomabban)

21/F


2011. dec. 17. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Pulóvert naponta váltogatni. A köztes időben valami illatosítóval azt a szekrényt illatosítani, ahova beteszed. Ma már olyan sokfélét lehet kapni. Kabátot is érdemes ilyen szekrénybe elzárni, amikor nem viseled.

Érdemes a dezodorodhoz hasonló illatot használni.

2011. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kabátból érdemes kettőt beszerezni, váltogasd őket, így egy napig tud szellőzni a másik. Ha van rá mód, tedd ki egy vállfán az erkélyre vagy az udvarra. Pulóvernél dettó, bár azt 2-3 hordás után mindenképpen érdemes kimosni szerintem. Persze, hogy fakul, de azzal nem tudsz mit kezdeni.

A gőzöléssel lehet próbálkozni, de túl sokat szerintem nem ér. Illetve lehet olyan mosógépet kapni, ami csinál ilyen frissítő átgőzölést, nem is sokkal drágább egy hagyományosnál, akkor érdemes majd olyat venni.

2011. dec. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tetris ***** válasza:
Néhány napos viselés után ne gőzölgesss, hanem moss! Ha nagyon fakul a rucid, akkor rövid programot válassz, és ne forró vizet, csak kézmeleget. Vannak kímélő mosószerek is. Tulajdonképpen ezzel felfrissíted a ruhát, hiszen nem volt koszos, csak használt volt.
2011. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!