Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A főbérlő el akar jönni...

A főbérlő el akar jönni megnézni az albérletet, de én nem leszek itt, amikor jön, mert nem idevalósi és nekem más dolgom van. Szerintetek fog durkálni a cuccaim között? Elvigyem az értékesebb dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem ismerem őt, de nagyon el szeretne jönni, mondtam neki én nem leszek itt, de ő csak akkor tud jönni mert más dolog miatt is jön és szeretné megnézni az albérlet állapotát. Egyébként minden rendesen rendben van, tisztaság is van, meg rend, tehát rosszat nem mondhat. Inkább az érdekel, hogy ha bemegy a hálómba belenéz -e a fiókba vagy ilyesmi.

Ti nem gondolnátok ilyenre? Vagy ettől nem kell félnem? 1x találkoztam vele eddig és fél éve lakok itt, most jön először.


2011. dec. 19. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem engedném, hogy magától bemenjen úgy, hogy nem vagy ott, beszéljetek meg egy más időpontot!
2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha elviszem az értékesebb dolgaim meg személyes tárgyaim, meg csinálok fotót, mi hogy van nem jó? Lehet csak én vagyok bizalmatlan.:/
2011. dec. 19. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

A vibrátorodat ne hagy elöl!


Egyébként ha én lennék a főbérlő eszembe se jutna olyankor bemenni, amikor nem vagy otthon! Amíg él a bérlet, addig az a te otthonod, és nem illik a hátad mögött oda mászkálni!

2011. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem is a háta mögött mászkálna.


egy jó üzlet alapja a bizalom.

nekünk anno megengedte a bérlőnk, h felmenjünk, mert szereltek valami fűtéscuccot, neki pedig dolga volt.


nem turkáltam sehol. leültem tv-t nézni, és beleolvastam az egyik könyvbe, ami az övé. ha ne adj isten találok a könyvben egy 10 000-st, akkor sem loptam volna el.


a mai világban egy jó bérlő aranyat ér, sztem ha te az vagy, akkor nem cseszné el olyannal, hogy meglop, vagy nézelődik a dolgaid közt.

2011. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is furcsa :S Nálunk főbérlő csak akkor jön, ha otthon vagyunk, előzetes bejelentésre.
2011. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pl. remélem nem kezd el tévézni, főleg, hogy minden az enyém. Meg netezni sem akar remélem laptopomon.:S
2011. dec. 19. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért akarna? Valószínű bemegy, lecsekkolja az órákat, hogy stimmel-e az állás, körülnéz, hogy megvannak-e a bútorok és nem mászkálnak-e patkányok a lakásban, aztán ennyi.

Azért ne felejtsük el, hogy a lakás azért az övé.

És így is szerencsés vagy, van akinek kéthetente a nyakára jár a főbérlő, mert félti a lakását. Szerintem ne parázz.

2011. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én megértem a dolgot, nálunk is ez volt, bejelentette előző este 10 körül, hogy holnap jön. Csakhogy senki nem ért rá akkor...

Szerintem pofátlanság a részéről, lehet, hogy joga van ellenőrizni, meg az övé a lakás, de ha súlyos pénzeket fizet az ember, akkor elvárható, hogy alkalmazkodjon hozzám, mert ő bizony nem fizet nekem hogy használja netán a cuccaim, vagy turkáljon bármiben. :D

De amúgy baj nem hiszem, hogy lesz, gondolom van szerződés, azon rajta vannak az adatai, tehát ha bármit ellopna, azonnal tudnál feljelentést tenni ellene, stb, meg neki sem érdeke. Csak jó lenne, ha ebben a nyomorult országban is úgy állnának hozzá a bérbeadók, mint máshol, attól, hogy az övé a lakás tulajdonjoga, nem ő az isten. :(

2011. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi milyen szerencsések vagyunk akkor, sosincs ellenőrzés, csak akkor jön a főbérlő, ha valami elromlik (mert azt ő javíttatja meg) amúgy meg neten utalunk mindent. 1,5 év alatt láttuk kétszer :D
2011. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!