Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vasbeton fal, panel. Hogyan...

Vasbeton fal, panel. Hogyan tegyünk fel polcot, ha nincs ehhez megfelelő fúrógépünk?

Figyelt kérdés

Van fent már egy polcom a falon, de abba is beletört egyszer a fúrófej (vagy mi az)... :/ de alig van hely a szobámba, több szekrény nem fér el, még jönne 2 nagy álló polc, de az ágyamhoz szeretnék felrakni még kb 2db-ot.... mivel lehetne rögziteni? Vagy csak fúrni lehetne? :/


(Bocsi a buta kérdésért, nem én fúrtam fel a polcomat, hátha nektek van ötletetek, megoldásotok!)

Köszi előre is!! :)


2011. dec. 31. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó, erős ütvefúrógéppel és minőségi fúrószárral nem lehet probléma kifúrni. Kérj kölcsön egy normális gépet vagy vannak vállalkozók, akik pénzért kifúrják. Elvileg van olyan műszer is, ami tudja érzékelni, hogy hol van vezeték, fém a falban. Bár vasbetonban nem tudom mennyire működik, mert abban néha elég sűrűn vannak az acélrudak.
2011. dec. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz akkor majd utánaérdeklődök egy ütvefúrónak :D hátha van valakinek a családban :D
2011. dec. 31. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ütvefúró az kevés lesz a panelbetonhoz.Nézzél be bár melyik barkács áruházba,a bejárat mellett van a kölcsönző részleg.Ott adnak 1 fúró-kalapácsot szárakkal együtt.
2011. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrégiben költöztetek be ebbe a lakásba, és azért akartok most polcokat feltenni, talán először a szomszédokat kellene megkérdezni, hiszen ők már átestek ezeken a problémákon. Az is lehet, hogy közülük valakinek van ilyen masinája, és akkor nem kell venned. A szomszédok az ilyesmit meg szokták csinálni egymásnak max. egy üveg borért, stb.
2011. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fúró-kalapács erősebb, nálunk az majdnem kibontotta a falat. Egy erős ütvefúró is jó. De ha csak fúró-kalapács van, akkor az is jó lesz, csak vidyázni kell vele.
2011. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, én most költöztem amúgy, apukám 4éve itt él
2012. jan. 1. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!