Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ennyire jól sikerült a szigete...

Ennyire jól sikerült a szigetelés?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szigeteltük le a 125 nm -es családi házunkat. Az északi oldalra 15 a délire 10 cm hungarocell ment, ablakcsere is volt, vizteres kandallónk van a nappaliban, tegnap kb. 10 db. fával 24 fokot csináltam, most 23,3 van ittben. szerintem ez elég jó! Még nem tudtam fölfogni.
2012. jan. 11. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi rendkívüli.Nagyon hamar meg fogod szokni.

:)

2012. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is sikerült megszokni. Nálunk körben van 14 cm, aljzatban 8 cm, lábazaton 5 cm, födémen 25 cm kőzetgyapot és jó nyílászárók. Ha a vízteresbe gyújtunk be, napi egyszer (néha előfordul, hogy kétszer) egy nagyobb garaboly fával, nem esik 20,5 fok alá a hőmérséklet 120 nm-en. Ha csak gázzal fűtünk egész hónapban és nem gyújtunk be a kandallóba, akkor is eddig a legmagasabb havi számlánk 19ezer volt. Az előző házunkban az új lakók ugyanekkora házban vékonyabb szigeteléssel, régi ablakokkal 80ezer körül fizetnek.

Jól tettétek, hogy szigeteltetek!

2012. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ügyes volt!

Sokan szigetelnek, raknak ilyen 4-5centit és csodálkoznak hogy semmi sem történt.

Tik jól csináltátok.

Gratula.

Üdv.

2012. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!