Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megbízható minőségű lebegő/rej...

Megbízható minőségű lebegő/rejtett polcot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nem rég vetem két kikás lebegő polcot, 10 kg-ot kellett volna elbírnia, hát 10 kg alatt úgy hajlott, mintha alumíniumból lenne

kika, ikea, hasolnó sz*rok szóba se jöhetnek


2012. jan. 17. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Asztalossal csináltass. De idővel a deszkapolc is meghajlik.
2012. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, tehát a bolti minőségben ne bízzak meg?
2012. jan. 17. 20:34
 3/5 anonim válasza:

Szia! Nekem is IKEA-s volt... de nekem dekor funkciót látott el mert arra nem lehetett nehezebb dolgokat. Sztem is inkább csináltass mert ott vastagabbra csinálják + kisebb darabokból rakod össze nem fog meghajlani.

De ezekbe az előregyártottakban sztem ne bíz.

2012. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy lebegőpolcra nem kéne 10 kilót pakolni. A Kika nem ír semmit, de az Ikea honlapján írja a lebegőpolchoz, hogy a maximális terhelhetőség 5-15 kg rögzítéstől függően. De ezek maximális értékek.

A lebegőpolcok csak arra jók, hogy rátegyél egy-két vázát, szobrocskát vagy virágcserepet. Ha nagyobb súlyú holmit tárolnál, akkor vegyél rendes konzolos polcot.

2012. jan. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm, csak az a bajom, hogy magára a termékre volt ráírva, hogy 10 kg bír, szóval ez így megtévesztés

van tippetek, hogy asztalos mennyiért csinálná meg?

2012. jan. 18. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!