Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kb mennyibe kerül egy szoba...

Kb mennyibe kerül egy szoba kibővítése vagy egy új szoba hozzátoldása egy házhoz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 05:12
 1/5 Kerria ***** válasza:

-mekkora szobára gondoltál?

-szigeteléssel, vagy szigetelés nélkül?

- fűtés: padló, fal, sima...?

- te csinálod, vagy szakemberek kellenek?


Kb. ismeretek nélkül egy új szoba hozzáépítése egy millió Forinttól indulhat, de nagyon sok mindentől függ! A tető megoldása lesz a legnehezebb, és az egyik legdrágább művelet!

2012. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy 20.000 és 2.000.000 Ft közé saccolnám, igényektől, kiveitelezéstől, kivitelezőktől függően.
2012. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 20.000 alsó határ az elírás ugye? annyiért még ablakot sem kapsz. Amúgy én is ezt szeretném majd,de mivel erre pénz nem lesz a következő 1-2 évben még nem gondolkodok az árán. De én olyan 1.5 millióra tippelnék.
2012. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne elírás? A kérdező kb. semmit nem árult el az igényeiről, így nehéz pontosabb számot mondani. A bővítés mehet úgy is, hogy arrébb raknak egy közfalat egy másik helyiség rovására. Ha a lebontott falazóanyagot felhasználják, és nem kell munkadíjat fizetni, elég egy kis homok, mész cement, glett, festék. Így értettem a 20ezret.


(Én a konyhánkat bővítettem ősszel, egy 1,5 X 1,5 méteres rész lett hozzácsapva főzősaroknak a spejz rovására, vizet, gázt, villanyt meg kellett piszkálni, mert mindez a bontott falon haladt, kellett pár új konnektor, mennyezeti lámpa, kapcsoló, a padlóburkolat szintkiegyenlítés után ki lett egészítve ugyanolyan lapokkal, egy kis csempézés a sarokban, komlett glettelés-festés, egy kis ablak üvegének cseréje hőszigeteltre - alle zusammen volt úgy 70-80 ezer.)

2012. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én pince csináltatás vagy kibővítése kb. 25 négyzetméteresre?
2012. jan. 29. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!