Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy kis,9-10...

Mennyibe kerülhet egy kis,9-10 n. méteres szoba hozzátoldása a házhoz?

Figyelt kérdés
Úgy kérdezem, hogy a kőműves,festőmunkát a családban megoldjuk, még a burkolást is. Gázkonvektor bekötés,tető, nem tudom ez lehet hogy csak lapos lenne,és villanyszerelés,meg az anyag. Szóval mennyire számíthatok kb?
2010. márc. 10. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt számolgattam.Én olyan max. 1 millcsára gondolok, mindent beleszámítva. Ács, gázkonvektor,villany bekötés,tégla,nem tudom lesz e ablak rajta.Ha tévedtem bocsika!
2010. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,én is kb, ennyire saccoltam,de inkább kevesebbre.:(
2010. márc. 10. 08:35
 3/5 anonim válasza:

Apukám. Ennyire ne legyél tehetetlen. 10nm azaz téglából kell 3.2méteres falból 3db. Azaz 10 méternyi. A magasságot számoljuk mondjuk 2.5 méterrel, azaz:

Tégla 25nm. Keresd ki miből akarsz épitkezni, 30as Ytongot ajánlok.

Alap + betonozás 10nm, vagyis kell a padlóhoz 1köbméter, az alaphoz pedig 2köbméter, összesen 3.

Kell hozzá cement 4az 1hez, számold ki.

Villanyszerelés mondjuk 30 ezer cakkpakk.

Kell egy-két ablak, az max 50ezer/db de inkább olcsóbb.

Egy beltéri ajtó - 20ezer.

Tetőhöz fagerenda, szigetelés de akár a bontott cserép is jó. 12nmnyi tető kerülne fel ha viszonylag lapos. Szépen számold ki az egészet, vagy elmész kőműveshez és kérsz tételes árajánlatot. Szerintem messze nem kerül 1 millába

2010. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el engedélyeztetni az illetékes építésügyi hatóságnál mielőtt hozzákezdesz, mert ha "bekeményít" a hatóság, le is bontathatja!
2010. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,bár nő vagyok...
2010. márc. 10. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!