Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy 13négyzetméres kissé...

Egy 13négyzetméres kissé vizesedő szobát "ujjitok" fel (családiház) bajban vagyok a padlóval segitenétek?

Figyelt kérdés
padló szönyegvolt amit felszedtem mert ronda volt és kifoszlott a kutya mászkálásátol alatta beton van na most mit lenne célszerű a betonra rakni? amiket gondoltam: pvc,laminált padló,esetleg filc anyag,vagy járólap ti mit raknátok? kb 15-ezert szánnák rá esetleg ha van valami más ötletetek szivesen fogadom:)
2012. jan. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk felszedném a felső 10centit, kapna egy vízszigetelést, arra 5centis lépésálló hungarocellt, rá 5centi betont, arra aljzatkiegyenlítőt, és soha többet nem vizesedne fel alulról, de nem ez volt a kérdés. 15ből nem jön ki rá a járólap, csak egy olcsóbb laminált parketta, szövetet,pvc-t pedig nem raknék le ha vizesedik.
2012. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen azt elfelejtettem mondani hogy a járolap lerakáshoz minden szükséges megvan a járólapon kivül járólapot meg láttam akciósan 1300-ft/doboz (1.60négyzetméterre elég) 3-as kopás álloságu öszintén szolva a legjobban e felé huzódok mert azt olvastam hogy tartós és szeretném hogyha évek multán is szép maradna:)
2012. jan. 26. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar hogy hideg lesz, vagy teszel rá szőnyeget, és megvan minden cuccod hozzá akkor valóban az a legjobb, viszont nézd meg mit veszel az olcsó járólapok néha eléggé mérethibásak, ha mintát akarsz rakni bele elég rendesen lehet vele szívni.
2012. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kerria ***** válasza:

Ha vizesedik,akkor a legjobban a járólappal jársz. A padló könnyen megdagadhat, rosszabb esetben pedig be is penészedhet. Pvc lenne szerintem a köztes megoldás.

Attól tenném függővé, mire akarod használni a helyiséget, ez ugye nem írtad, így nem tudom jobban kifejteni indokolni a válaszomat!

2012. jan. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!