Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Összerakjátok a pénzeteket,...

Összerakjátok a pénzeteket, vagy külön számláról fizetitek a dolgokat? Fix, hogy ki mit fizet, vagy változó?

Figyelt kérdés
Házaspároktól kérdezem.

2012. jan. 27. 21:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

8/9

a pénzlevétel költséges - és vigyázni is kell rá, nem?

2012. jan. 27. 22:31
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
A férjem fizetéskor papirral együtt ideadja a papirját. Azt ugyan nem kérem tőle, de ő azt mondja, mit kezdjen vele, így elteszem. Így a pénz nálam van, én osztom be. Bár volt már forditott helyzet is, mikor neki volt több szabadideje, akkor én adtam oda a fizetésem, és ő szaladgált vele. A lényeg akkor is az, hogy a számlák ki legyenek fizetve, és legyen kaja.
2012. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
79%
Nálunk közös kassza van, összerakjuk a pénzünket. El sem tudom képzelni, hogy ez másképp is működhetne nálunk. Mindent a közösből fizetünk.
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Mi is közös kasszán vagyunk. Mondjuk nálunk elképzelhetetlen lenne a közös kassza, hiszen nekem nemrég járt le a gyes, és csak a családit kapom, amíg nem találok állást. De azután is közös lesz.
2012. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
egy házasságban nincs olyan, hogy enyém-tied... minden pénz ami bejön, KÖZÖS.... így minden kiadás is közös.
2012. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy közös kassza van!

Párom általában havonta kivesz egy bizonyos összeget a bankból és berakjuk mi is egy borítékba és ha kell ott van, így legalább nem kell rohanni, hogy kivegyünk egy kis pénzt mert abba a bizonyos boltba nem lehet hitel kártyával fizetni.

Változó, hogy ki mit fizet, attól függ ki ér rá jobban.

2012. jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
21%
Nálunk közös minden a bevétel és a kiadás is!Nálam is van pénz és nála is!Nincs olyan hogy enyém tiéd!Mind 2-en keresünk és egy bankszámlára rakunk félre!Ez olyan idióta dolog hogy külön te ezt én azt fizetem!Közös az életünk mert megosztjuk egymással akkor közös a pénz is!És amúgy is ketten dolgozunk együtt egy a munkánk és szép lenne ha fizet egy vevő azt elosztanánk 2felé!persze ha 200 ft-ot fizetne valaki 100 a tiéd 100 az enyém vicces lenne!
2012. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nekem tetszik a 6/17 (három számlával) nem tudom, ki szerint haszontalan. Nekem hasznos. És a sok többi válasz is.
2012. jan. 28. 13:34
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak egyet nem értek. Ennyien leveszik a számláról a pénzt é s készpénzt használnak?? De miért?
2012. jan. 28. 13:36
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Na szerinted miért vesznek le sokan pénzt a számláról? Úristen vannak agyament kérdéseid!

Talán azért mert NEM mindenhol lehet bankkártyával fizetni!

Amúgy meg nem kell mindent értened, amúgy sem tudnád, főleg ha ilyen választ írsz!!

2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!