Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fürdőszobaszekrény-izzót,...

Fürdőszobaszekrény-izzót, hogy kell cserélni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy próbáltam szétfeszegetni, de nem nagyon akart, úgyhogy hajlok arra, hogy ezt így egészében nem lehet, kell kicserélni, hanem csak azt a kis izzó részét (két kis szúrkával). Viszont nem tudom, azt, hogy hívják, hol tudok olyat szerezni, plusz már eléggé szétbarmoltam a foglalatot, de előlap üvegje mindenképpen hiányzik. (a képen a testvére van). A lényeg, így néz ki: [link]
2012. febr. 6. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
G4-es foglalatú, 12V-os halogén izzó.
2012. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egészet ki kell pattintani a helyéről.A króm keretet megfogod és lefelé húzod.Van két rugós fül,visszaszerelésnél ezeket felhajtod,és amikor visszarakod (elengeded)és automatikusan szétnyílik.Így rögzül.
2012. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Kézzel ne fogd meg csak mondjuk papírzsepivel (az újat ne a régit lehet), mert a kézről a zsír ráég, és elrepedhet.

2012. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az infót. A kettes válaszadótól kérdezném, vagy reagálnék, hogy az egész kipattintható (vezetékek fogják persze), de az egészbe van ez a homorú izé, amiben van a kis hallogén cucc. Kérdés, hogy ezt a homorú izét is el lehet-e távollítani, vagy csak ezt a pici izét cseréljem.
2012. febr. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!