Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A radiátor a mosógép mellett...

A radiátor a mosógép mellett jó ötlet?

Figyelt kérdés
sajnos más megoldást eddig nem találtam mivel a fürdőszoba túl keskeny viszont eléggé hosszú. tulajdonképpen az lenne a kérdésem hogy szerintetek a mosógép mellett jó a radiátor vagy ti mit tanácsoltok? kb megpróbálom leírni hogy hogyan van vagyis lenne majd a fürdőszoba. a bejárattal szemben van a kád, balra egy zuhany, mellette pedig a mosógép. mellette kb 1 méter hely van de a radiátort nem mellé hanem ellenkező irányban gondoltam. tehát nem úgy ahogy van a kád, zuhany, mosógép hanem ellentétes irányban. előtte (ezek előtt) van egy kb 50 cm hely. remélem tudtok tanácsot adni, mert a tanáccsal is nagyon sokat tudtok segítnei. köszönöm
2012. febr. 12. 17:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az 50 cm helyett úgy képzeljétek el hogy végig annyi van tehát a fal és a kád, fal és zuhany, fal és mosógép között, vagyis ugye ezek a dolgok egymás mellett vannak és előtte végig van az a kis rész tehát a kb 3 méter hosszú és 50 cm széles. köszönöm
2012. febr. 12. 17:28
 2/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy méretarányos rajzot készíteni, mert ezt így nehéz elképzelni:


[link]

2012. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
megrajzoltam de hogyan tudom elmenteni?
2012. febr. 12. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Vegyél hőterelőt, nekünk is az van a konvektor és a mosógép között. /*kb. tíz centi van közöttük/

Nem tudom hol vettük, már vagy 15 éve megvan, de szerintem a "barátod" segít.

2012. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyomsz egy print screen-t és beilleszted például a Paint-be. Ha megvan, akkor ide fel tudod tölteni a képet:


[link]

2012. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
biztos hogy hülye vagyok de nem tudom feltölteni és elmenteni sem tudtam. pedig egy csomószor próbáltam.
2012. febr. 12. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Megkeresed a billentyűzeteden "PrintScreen" billentyűt, megnyomod, megnyitod a "paint" alapprogramot, megnyomod a "Ctrl+v" billentyűkombinációt, majd mentés.

De görcsölés helyett bemész valami fűtésszaküzletbe, és megkérdezed,hogy van-e hőterelő a mosógép és a fűtés közé.

2012. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
feltöltöttem a képet remélem jó lett
2012. febr. 13. 15:35
 9/12 A kérdező kommentje:
megint nem fogadta el a képet azt írja ki hogy hiba pedig most worldben van.
2012. febr. 13. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs, feltöltéshez a paint-be kell beilleszteni, és jpg-nek elmenteni, bár a word-ből is ki lehet vágni a képet, és elmenteni.
2012. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!